shahrokh

آموزش هیرو shadow shaman

 shadow shaman یکی از ساپورت های خوب بازی دوتا ۲ است. این هیرو توانایی های ویژه و خوبی برای کمک کردن به carry های تیم دارد.

این هیرو میتواند با استفاده از لول اول خود دمیجی به مقدار ۳۲۰ تا به هیرو ها و یونیت های مپ وارد کند که با استفاده از این لول میتواند kill بگیرد و یا لاین را push بدهد.

لول دوم این هیرو حریف را به مقدار ۳٫۵s به یک مرغ تبدیل میکند که باعث می شود که هیرو حریف نتواند به شما ضربه بزند و تمام لول ها و ایتم های او قفل شده و کار نمی کنند.

لول سوم این هیرو حریف را برای ۵s با یک تور میگیرد و در این هنگام شما نباید حرکتی کنید اما تیم شما میتواند از این لحظات استفاده کرده و به هیرو حریف حمله کند برای مثال shadow shaman میتواند با این لول همراه خوبی برای هیرو ursa باشد زیرا ursa با حملات سنگین خود هیرو را در چند ثانیه می کشد و kill میگیرد.

لول اخر این هیرو که ult او باشد تعدادی مار(snack) جای میگذارد و با این کار میتواد در درگیری ها هیرو های حریف را آزار دهد و یا حتی آن ها را بین این مار ها گیر انداخته و بکشد، البته این لول بهترین کارش push دادن لاین و انداختن tower هاست که شما میتوانید با اوردن ایتم aghanim آن را تقوست کنید و این گونه هر مار به صورت هم زمان ۲ ضربه میزند و با اوردن ایتم refresh شما به راحتی بازی را میتوانید ببرید.

این هیرو برای کمک به هیرو های carry مانند ursa,troll,void,lc,windو… بسیار مناسب است.

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x