Hossein21

اموزش هیروی اسلاردار و ایتم بندی هیرو

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان گرامی، امروز ميخوام بهتون کار با هیروی الاردار دوتا ۲ رو آموزش بدم. اول از قابلیت هاش میگم:

۱٫قابلیت بش bash

با گرفتن لول سه این هیرو شما قادر خواهید بود که بعد از هر سه اتک (اتک چهارم)هیرو مقابل را استان کنید. البته این استان رو توی لول دو هم داره که میتونید توی جمع ازش استفاده کنید و محدودش رو میتونید با نگه داشتن موس روی دو مشاهده کنید.

۲٫قابلیت سرعت

شما با گرفتن لول ۱ این هیرو که نیازی به مانا ندارد (بعد از فعال سازی آن) سرعت بیشتری دریافت میکنید که تو آب بیشتر هم میشه که میتونید برای فرار یا گرفتن حریف درحال فرار ازش استفاده کنین.

۳٫قابلیت منفی کردن ارمور یا سپر

این ویژگی رو تی لول شیش این هیرو میتونین مشاهده کنین که با استفاده ازش به حریف ارمور منفی میخوره یا از سپر فرد کم میشه و شما راحت تر اون رو از پا در میارین. که با ایتمی که ارمور منفی بده عالی میشه.

حالا میریم واسه آیتما

این هیرو برای اوایل بازی یک بوت چوبی یا پاور بوت بسشه بعد از این آیتم ارمور منفی کوچیک که قیمتش ۱۱۰۰ تا فکر کنم باشه هست( با استفاده از این آیتم روی حریف از آن ارمور کم میکند و با استفاده از اینآیتم روی یار خود به آن سپر اضافه می‌کند) اين آیتم رو کامل کنید و با شیش تون ترکیب کنین عالی میشه، شما شاهد اتک های قوی میشید.

آیتم دیگه ای که میتونین براش ببندین moon shard هستش که با بشی که بعد از هر سه اتک میده عالیه (این آیتم این قابلیت رو داره داخل شما و بیرون از صفحه آیتم شما فعال باشه فقط لازمه که اون رو روی خودتون بزنین، اما این آیتم از تواناییش کم خواهد شد) اين آیتم به شما ۱۴۰ تا اتک اسپید میده شما کافیه دو تا از اینارو ببندید تا همرو بزنید (تک به تک)چون فرد قادر انجام کاری نخواهد بود تا استان تموم شه استان بعدی شروع میشه.

ولی جلوي هیرو هايي مثل sky مراقب باشین چون با لول و با آیتم هايي که میتونه بیاره بیچارتون میکنه و البته امثال این هیرو،ولی شما میتونید با این ایتمی میگم خیلی راحت بزنیدش.

آیتم blink dager که شما رو بلافاصله به جایی دیگه انتقال میده که شعاعش رو میتونید اندازه گیری کنین خودتون، بلافاصله بعد دگر کردن کنار هیرو از دو استفاده کنین و آیتم و شیش و فقط اتک کار فرد تمومه.  شما دیگه نیاز به آیتم دیگه ای ندارین، ولی برای اینکه شما غیر تک به تک هم همرو بزنین میتونید از آیتم BKB یا black king bar استفاده کنید یا از میتونید از آیتمی استفاده کنید در حین فرار کسی نتونه روتون يه لول بزنه.

امیدوارم مفید بوده باشه، بدرود.

تگ ها :1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 کامنت
0 پاسخ
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین کامنت ها
داغترین کامنت ها
1 Comment authors
یزدان Recent comment authors
  عضویت  
جدیدترین قدیمیترین بیشترین امتیاز
Notify of
یزدان
کاربر

توضیح خلاصه خوبی بود مرسی،ولی خیلی چیزا رو نگفتی داداش.
lol