vahid

ایونت Wrath of the Mo’rokai آپدیت جدید دوتا۲

با سلام دوستان باز هم امسال دوتا ۲ با Event های جالبش اومده و یک بازیو جدید اورده برای اونهایی که بتل پس دارن.البته با توجه به سال های قبل ،خیلی ها میگن که اصلا امسال روی این Event جدید، خوب کار نکرده. اما نظر بنده مخالفش هست .واقعا اومده بازیو جالب کرده و امکانات جالبی به بازی اضافه کرده که امروز براتون توضیحاتی میدیم.

بازی دقیقا توی خود مپ دوتا ۲ برگزار میشه ولی به همراه یکسری چیز های جدید .در حال حاضر این یک Mode جدید از بازی برای امسال هستش.دو تیم باید مرقب یا Mo’rokai خود را تغذیه کنند، که به نوبه خود به آنها کمک می کند تا Ancient دشمن را نابود کنند.

شما باید یکسری Essence را در اطراف نقشه جمع کنید تا Mo’rokai خود را تغذیه کنند. یکسری Chest یا جعبه Essence توی بازی هستش که به صورت دوره ای در اطراف نقشه بازی هستند، اگر بهشون اتک بدید مقدار زیادی از Essence بهتون میده.

وظیفه شما اینه که Ancient دشمن را به همراه هیولاهای این ایونت نابود کنید .Essence را میتونید با کشتن Unit ها که نمادی بر سر آنها است ،و یا حمله به Chest ها که در قسمت های تصادفی نقشه هستند و یا Kill  گرفتن بدست بیارید.

البته اینم اضافه کنم که بازی هنوز نسخه آزمایشی یا Beta هستش که باید Fix بشه و حتما هم میشه . چیز های جدید تری بهش اضافه میشه .هنوز هیچ مرجع کاملی راجع به بازی نیست اما بر اساس تجربه و اطلاعاتی که داشتم براتون توضیحات نوشتم وامیدوارم مطالب مفید واقع بشه براتون.

یکسری توانایی های مشترک توی بازی هستش که می تونید توسط کل تیم بدست بیارید و بازش کنید.

از جوایز و پوینت گرفتن برای لول آپ بتل پس هم کارهای زیر را باید انجام بدید تا بهتون لول بده :

یک سری اچیومنت هم داره بازی که توی قسمت های اچیومنت بازی میتونید ازش پوینت بگیرید که به لول آپ کردن بتل پستون کمک میکنه که شامل کارهای زیر هستش :

اینم گیم پلی بازی Top 10 Rank immortal با ست Ultra Rare جدید تریژر ۲ بتل پس امسال که برای هیروی Ember Spirit هستش حتما ببینید :

با ما به روز باشید.

گیم مانستر.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of