Hossein84

بازی اندرید Call of Duty Mobile

مشخصات بازی:

کالاف دیتی در فروشگاه play امتیاز ۴٫۵ را دارد که با این امتیاز می توان گفت یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ است

این بازی قابلیت چند نفره بازی کردن با هم را دارد

سیستم لول آپ بازی مثل همیشه با گرفتن Kill بیشتر ارتباط دارد. برای مثال شما هرقدر که اسلحه M4 بیشتر بکشید، قابلیت های جدید این سلاح باز می شوند.

در بخش شخصی سازی، دست شما برای عوض کردن جنسیت و لباس اما می توانید اسلحه ها را بر اساس سلیقه تان دسته بندی کنید

اگر از آن دسته کسانی هستید که از بازی کردن Fortnite و‌ Pubg بر روی گوشیتان خسته شده اید، این بازی می تواند تجربه ای کمی متفاوت را برای شما رقم بزند بازیکن بسته است.

کال آف دیوتی موبایل طی ماه‌های اخیر به یکی از موفق‌ترین بازی‌های بتل رویال تبدیل شده؛ اتفاقی که به‌خاطر پشتیبانی فوق‌العاده اکتیویژن و هسته اصلی سرگرم‌کننده گیم‌پلی بازی رخ داده است

لوکیشن غارهای مخفی بازی را بشناسید

دو غار مخفی موجود در نقشه بازی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا با کمترین درگیری، بهترین لوت بازی را از آن خود کنید. بهتر است ابتدا محل دقیق این دو غار را شناسایی کنید و سپس با شروع بازی، مستقیما در کنارشان فرود بیایید. البته توجه داشته باشید که ممکن است غیر از شما بازیکنان دیگری نیز از استراتژی مشابه استفاده کنند. پس حواستان به اطرافتان باشد!

یک موقعیت خاص برای استفاده علیه تیم دشمن

اگر به ویدیو توجه کنید، متوجه می شویم لبه یکی از ساختمان های بازی قابل دسترسی است. البته رسیدن به این لبه نیازمند صبر و استعداد پارکور بالایی است. اما زمانی که بتوانید خودتان را به آن برسانید، یک ویو خاص از دو سمت پر رفت و آمد نقشه پیدا می کنید. بسیاری از بازیکنان انتظار حضور فردی روی این لبه را ندارند و این مسئله کاملا سورپرایرشان می کند

0 0 vote
Article Rating
تگ ها :عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x