vahid

بازی رایگان Paladins در استیم

به نام خدا سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان خانواده و سایت بزرگ گیم مانستر. امیدوارم که رزوهاتون پراز انرژی و خوشحالی باشه.امروز راجع به یک بازی رایگان بسیار قشنگ به سبک استراتژی و شوتر می خوایم باهاتون صحبت کنیم. این بازی رو میتونید به صورت رایگان از استیم دانلود کنید.

این بازی بسیار و بسیار شبیه بازی Overwatch می باشد .ولی بازی Overwatch 60% قیمتشه اما این بازی دقیقا شبیه بازی Overwatch هستش ، اما رایگانه..

Gameply بازی دقیقا عین بازی اورواچ میباشد. سبک تیر اندازی و قدرت های هیرو ها دقیقا مثل اورواچ میباشد.پالادین در دنیای فانتزی علمی تخیلی اتفاق می افتد که عناصرهای فانتزی و علمی تخیلی وجود دارد، از جمله سربازان مانند قرون وسطایی که از اسلحه های مختلف مانند تفنگ ساچمهای و تفنگ های تهاجمی به جای شمشیر استفاده می کنند.در دنیای پالادین، درگیری بین دو جناح وجود دارد؛تیم دادگستری و تیم های پالادین. قهرمانان به منظور کاهش تلفات سربازان معمولی استخدام می کنند برای شروع جنگ و جلوگیری از تجاوز دشمنان…

تصاویری از محیط بازی

خیلی از دوستان میگن که این بازی قشنگه؟ در جواب باید بگم که بله براتون ی ویدو از بازی میزارم و حتما توصیه میکنم برید بازیشو از استیم دانلود کنید .

ویدیو از گیم پلی بازی :

با ما به روز باشید.

گیم مانستر.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of