vahid

بازی Layers of Fear

سلام دوستان

امروز با یک بازی ترسناک میخوایم در خدمتتون باشیم . شاید خیلی از دوستان بگن این بازی قدیمیه اما واقعا بازیه حرفه ای توی سبک ترسناه و ۲ قسمت داره .این بازی به سبک ترسناک روانی کننده معروف هستش که توسط تیم Bloober Team ساخته و برای PC و …..در سال ۲۰۱۶ انتشار شده است.

در این بازی شما نقش کنترل یک نقاش روانی را دارید که سعی و تلاش بر کامل کردن نقاشی حرفه ای خود دارد.همانطور که او در امارت ویکتوریا این کارهارو انجام میدهد با افکار اشفته خود در این امارت میتونه به خیلی چیز های دست نیفتنی دست پیدا کنه.

داستان بازی بر اساس اول شخص میباشد و چشم انداز خوبی دارد ، گرافیک قوی دارد و میتواند بازیکن را به وجد بیاورد.این بازی به شدت داستان رانده شدن و اغلب متمرکز در حل پازل و اکتشاف های بزای هستش.هر چی که جولو تر میرید داستان بازیرو سخت تر میکنید و پرش های ترس بر روی شما بیشتر تاثییر میگذارد.

این بازی در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۶ انتشار شده است و بازیکن کنترل یک هنرمند را دارد که به استودیوی خود بازگشته است. هدف اولیه او این است که شاهکا رنقاشی خود را تکمیل کند، و نقش بازیکن این است که چگونگی انجام این کار را بفهمید و انجام دهد.

بازی بر اساس پارل های سختی به شما اراعه میشه که حتما باید پازل رو حل کنید تا به مرحله بعد دسترسی پیدا کنید.خانه به نظر می رسد در ابتدا ساده می باشد، اما هر چی کشفیات بازیکن بیشتر میشه سختر و سختر میشه و محیط سختی را برای بازیکن ایجاد میکنه تا از ذهنش بیشتر کمک بگیره و همین باعث جذابیت بازی شده است.

این تغییرات در محیط بازی، داربستی برای پازل ها را فراهم می کند و ترس های معمولی و پرش هایی ترسناک برای این ژانر را فراهم می آورد.این بازی به شش فصل یا قسمات با آیتم های مختلف اراعه میشه که بازیکن برای پیدا کردن انها به منظور تکمیل کار خود باید بازی کند و تلاش کند.

این بازی به شدت تاریک است و اشیایی وجود دارد توی بازی که جنبه های خاصی از تاریخ نقاش را کشف می کند.تاریک بودن بک گراند بازی ممکن است برای اونهایی که بازی های ترسناک بازی نمیکنند زیاد جالب نباشه چون حوصلتون و اعصابتونو خرد میکنه اما اونهایی که دوست دار این سبک بازی ها هستند ،از بک گراند بازی هم لذت می برند.

امیدوارم مطالب مفیدی براتون بوده باشه.قیمت بازی در حال حاظر در استیم ۲۰ دلار میباشد.

براتون ی ویدیو از گیم پلی بازی میذارم ببینید بعد بازیو خرید کنید .البته این بازی نسخه کرک هم داره اما نمیتونید تمامی قسمت های بزای رو بازی کنید و فقط میتونید ۳ قسمتشو بازی کنید.

با ما به روز باشید.

گیم مانستر.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of