vahid

تخفیف ۴۰% بازی Crash Bandicoot در استیم

به نام خدا

دوستان عزیز امروز در خدمتوون هستیم ، با معرفی بازی قدیمی و خاطره انگیز Crash که نسخه جدید برای PC و کنسول اراعه کرده ،این بازی به سبک Platform می باشد که توسط شرمت Visarius اراعه و توسط Activation اتشار شد.

این نسخه از بازی ریمستر و مجموعه کامل از ۳ نسخه ابتدای این بازی می باشد که در سال های ۱۹۹۶ و ۹۸ ساخته و اراعه شد.قیمت این بازی داخل استیم ۴۰ دلاره که امروز تا ۲ روز دیگه قیمتش تخفیف خرده  برای تخفیفات تابستانی و شده ۲۴ دلار.

مانند بازی های اصلی، Crash با استفاده از تکنیک های چرخش و پریدن برای شکست دادن دشمنان، جعبه های سر و صدا و جمع آوری موارد مانند میوه های بازی ،جون اضافی و Aku Aku محافظ کراش ، در این ۳ قسمت بازی ویژگی های جدید اضافی میشه به بازی.

در انگلستان، N. Sane Trilogy بازی پرفروش در هفته ابتدای انتشارش بود، اولین بار برای سری Crash Bandicoot، این بازی تبدیل به پرفروش ترین نمایشگاه منحصر به فرد سال شد، ضرب و شتم رکورد قبلی که توسط Horizon Zero برگزار شد سپیده دم انتشار آن همچنین بزرگترین راه اندازی یک بازی در نیمه اول سال ۲۰۱۷، بود.این نیز دومین بازی محبوب در ماه اول خود در ایالات متحده بود.این بازی بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه در سراسر جهان تا سپتامبر ۲۰۱۷ فروخت .تا فوریه ۲۰۱۹ این تعداد به بیش از ۱۰ میلیون افزایش یافت.

براتون یک ویدیو از گیم پلی بازی میذارم امیدوارم خوشتون بیاد از بازی :

با ما به روز باشید.

گیم مانستر
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of