Only Allah

توضیحات راجعبه قهرمان بارتولدی

با سلام و عرض ادب و احترام نسبت به گیمرهای خوب و سروران گرامی ایام شهادت سید و سالار شهیدان حسین بن علی(ع) تسلیت.
در خدمتتون هستیم با توضیحاتی راجعبه بارتولدی یکی از قهرمان های فوق العاده بازی کلش آف کینگز‌.

تصویری از این قهرمان ،از گنده لات های بازی😅✌

به نظر من هر کس که میخواد بره کینگدام جدید و یه اکانت تازه بسازه و از نو شروع کنه، اگه واقعا اهل بسته گرفتن هستید اولین کاری که کنید خرید بسته بارتولدی باشه چون این قهرمان ویژه ساخت و سازه و به شدت میتونم بگم شمارو تو آپ کردن قلعتون و تمامی ساخت و سازهاتون کمک شایانی میکنه و از پرکاربرد ترین قهرمان های بازی هست و میشه گفت از قهرمان هایی هست که واقعا میصرفه برا گرفتنش زحمت زیادی کشید چون شمارو واقعا تو ساخت و سازهای قلعتون خیلی جلوتراز بقیه میندازه با مقدار معینی که چوب و گندم کم میکنه.
یعنی مثلا تو هر بروزرسانی فلان قدر چوب کمتر مصرف بشه توی ساخت و ساز که به نظرم ۲۵میل باشه.پایینتر عکسش رو قرار میدم تا ببینید.

کاربرد قهرمان ما وقتی تو سمت افسر ساخت و ساز قلعه هست

فقط این روهم به یاد داشته باشید اگه از اوایل بازیتون بتونید این قهرمان رو بگیرید که کمی سخت هم هست با اون همه چوب و گندمی که ذخیره میشه براتون بنابراین ممکنه آهن و نقره کم بیارید چون استعداد های این قهرمان این دومنبع مهم رو شامل نمیشن بنابراین تو ایونت ها مانورتون بیشتر برا گرفتن این دو منبع باشه تا چوب و گندم چون شک نکنید کمبودشون براتون دردسر خواهد شد.

این قهرمان یک ست سلاح کامل و ویژه داره به نام مجموعه خالق که اصلا نمیشه هیچ جوره تولیدشون کرد تنها راهش خرید بسته ها و پک های بازیه که به نظر من اگه این ست روهم بتونید بگیرید که دیگه شاهکاره چون خیلی بیشتر این قهرمان رو کاربردی میکنه و سود خیلی زیادی براتون به همراه خواهد داشت.

تصویری از این بسته در داخل بازی

بخشی از سلاح های این ست که مزیت هاشون مشخصه داخل عکس

در قسمت مهارت های قهرمان هم برید(قسمت کاخ قهرمان)تو ضیح داده اون چهار مهارت قهرمان رو شما با گرفتن هر ستاره میتونید مهارت جدیدی برای قهرمانتون باز کنید که در تصویر اولی که گذاشتم مشخصه ستاره ها،که برای باز کردن هر ستاره باید کارت به خدمت گیری جمع کنید که اون رو هم انشاء الله توضیح خواهیم داد.

تصویری از مهارت های قهرمان که گفته شد.

همونطور که میبینید مهارت اول : بعد از دوس ساعت از فعال کردن یک بروزرسانی قلعه ای که میخواید انجام بدید هیچ چوب و گندمی مصرف نمیکنه که این برا آپ قلعتون خیلی مناسبه و شما خودت تهش برید که با این مهارت چه قدر میتونید گندم و چوبتون رو ذخیره کنید واقعا ویژگی قابل توجهیه.در مهارت دوم، آهن و در مهارت سوم ،نقره و در مهارت آخر هم نشان پرستیژ مصرف نمیکنه دو ساعت بعد از فعال شدن تنها برای یک بروزسانی و ساخت و ساز هستش.

دوستانی که این بازی رو تازه شروع کردن امیدوارم که بتونید این قهرمان خوش هیکل و پر کاربرد رو هرچه زودتر بتونید بگیرید برا پیشرفت بیشتر و…

اگه خدا توفیق بده در خدمتتون هستیم با مطالب آموزشی دیگه ای از این بازی وسیع و گسترده اندروید و…خدا پشت و پناهتون💞✌

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x