یاسین رحیمی

در مورد نسخه های بازی Watch DogsLegion

سخه‌ی Standard:

در صورت پیش‌خرید نسخه‌ی استاندارد این بازی بسته‌ی Golden King را دریافت می‌کنید که شامل یک ماسک و پوسته‌های طلایی برای اسلحه و وسایل نقلیه خواهد بود.

نسخه‌ی Gold Edition:

این نسخه به همراه سیزن‌ پس بازی، سه روز زودتر در اختیار دارندگان آن قرار می‌گیرد. سیزن پس بازی Watch Dogs: Legion شامل یک بخش داستانی است که از روز اول در دسترس خواهد بود. در ادامه نیز پنج قسمت جدید داستانی به همراه ۴ شخصیت جدید با قابلیت‌های خاصی برای آن منتشر خواهد شد. نسخه‌ی Gold Edition شامل بسته‌ی Golden King نیز خواهد بود.

نسخه‌ی Ultimate Edition:

محتویات نسخه‌ی Gold Edition برای این نسخه نیز عرضه خواهند شد. علاوه بر آن‌ها اما بسته‌ی Urban Jungle (سه شخصیت جدید)، سه ماسک جدید و اعتبار چهار هفته‌ای بخش VIP نیز برای این نسخه در نظر گرفته شده است.

 نسخه‌ی Collector’s Edition:

این نسخه حاوی یک ماسک ۳۸ سانتیمتری الهام گرفته شده از یکی از ماسک‌های درون بازی (Ded Coronet)، محتویات نسخه‌ی Ultimate Edition، یک کتابچه‌ی فلزی، سه برچسب و یک پوستر است.

در نهایت بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ جمعه ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۸ شمسی (۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس استیدیا عرضه خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید تریلرهای جدید این عنوان را مشاهده کنید.

 تریلر بازی

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x