vahid

معرفی بازی اتوموبیلرانی Wreckfest

سلام دوستان امروز با یک بازی متنوع از شبک اتوموبیل رانی در خدمتتون هستیم که این بازی هم تخفیف خیلی خوبی توی استیم خورده . براتون توضیحاتی در رابطه با نوع و سبک بازی میزارم امیدوارم دوستانی که صبک اتوموبیلرانی دوست دارند بتونند بازیو خریداری کنند.قیمت بازی در استیم با قیمت ۴۵ دلار به فروش میرسه که توی تخفیف تای ۱۵ جانویه تقریبا ۴ روز دیگه این بازی با قیمت ۲۲ دلار به فروش میرسه که تخفیف مناسبی محصوب میشه.

معرفی بازی

Wreckfest یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Bugbear Entertainment ساخته شده و توسط THQ Nordic منتشر شده .Wreckfest به عنوان جانشین مجموعه سری FlatOut به عنوان مسابقات خیابانی PC میباشد.

یکی از ویژگی های قابل توجه موتور بازی، استفاده از مدل سازی آسیب دیدگی نرم است که آسیب هایی که بر ماشین ها وارد میشود به صورت واقعی نمایان میشود و خراب میشود.بازی در نظر گرفته که شامل انواع گیم پلی ها با ویژگیهای جذاب، که شمال مسابقات سنتی و مسابقات تخریب کنی می باشد.گیم پلی بازی بر اساس قوانین اساسی بازی های مسابقه ای مدرن مانند Need for Speed ​​یا Gran Turismo می باشد. یک جوریایی کپی شده است قوانین بازی.

بازیکن کنترل یک خودرو را در یک مسابقه دارد و شروع به تخریب ماشین های دیگر می کند، هدف این است که برنده مسابقه شید و یا تنها بازمانده از مسابقه باشید.قبل از شرکت در یک مسابقه، شما باید وسیله نقلیهخود را انتخاب کنید، یا کنترل دنده دستی یا اتوماتیک را انتخاب کنید، و در نهایت، یک مسیر جاده ای را انتخاب کنید که در آن مسابقه دهید.

شما همچنین قادر به خرید و فروش وسایل نقلیه هستید،میتوانید سفارشی کنید وسیله نقلیه خودتون را و تحقیقات انجام دهید در رابطه اینکه چظوری میتونید ماشین رو ارتقاع بدید.

Wreckfest
Wreckfest Steam cover.jpg
Developer(s) Bugbear Entertainment
Publisher(s) THQ Nordic
Platform(s) Microsoft WindowsPlayStation 4Xbox One
Release
  • Windows
  • June 14, 2018
  • PS4Xbox One
  • ۲۰۱۹
Genre(s) Vehicular combatracing
Mode(s) Single-playermultiplayer

براتون ی ویدیو از گیم پلی بازی بالا براتون گذاشتم حتما مشاهده کنید

با ما بروز باشید.

گیم مانستر.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of