moonstalker

معرفی بازی Desperados III

طرفداران قدیمی بازی های رایانه ای حتما اسم Desperados را شنیده اند. این بازی جذاب و دو بعدی که از سالها قبل وعده داده شده بود، حال در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. این بازی جذاب که ساخته جدید شرکت Mimimi Games است شما را به غرب وحشی می برد، جایی که باید با کاراکترهای قدیمی و سرشناسی چون،مک‌کوی،John Cooper،Hector و… چند شخصیت دیگر همراه شوید تا مراحل بازی را به صورت مخفیانه به پایان برسانید.

تفاوت Desperados III با نسخه های دیگر مجموعه خود، گرافیک بسیار بالا و داستان کاملا متفاوت آن می باشد، اما مراحل دقیقا همانند نسخه های قبل طراحی شده است و شما باید با انجام ماموریت های مختلفی که به صورت مخفیانه انجام می شود، کار خود را به پیش ببرید و دشمنان خود را نابود کنید. شاید تفاوت اصلی این نسخه در روایت داستان آن می باشد که در گذشته و قبل از مجموعه اول اتفاق می افتد.

معرفی کامل بازی Desperados III

در این بازی هر کاراکتر ویژگی های خاص خود را دارد و هرکدام می توانند کارهای متفاوتی انجام دهند، به عنوان مثال کاراکتر زن این بازی میتواند با انجام جادو و روش های مختلف حواس کاراکترهای دشمن را پرت کند و یا شخصیت هکتور با داشتن یک شات گان، همزمان می تواند به چند کاراکتر شلیک کند، که برای پیشبرد بازی باید حتما از آنها استفاده کنید. در این بازی شما می توانید مانند بازی های دیگر این سبک مانند کماندوها، یک شخصیت را در دست بگیرید و بقیه شخصیت ها را در محیط بازی مخفی کنید و از مهره های خود در زمان مورد نیاز استفاده کنید.

جالبی بازی Desperados III و انتشار آن توسط استودیوی بزرگ THQ Nordic در نحوه آن بود که حال کاربران می توانند به راحتی نسخه دموی این بازی را از سایت استیم به صورت رایگان دانلود کنند و در صورت رضایت آن را به مبلغ ۵۰ دلار خریداری کنند. البته این بازی دارای یک Session pass هم می باشد که به قیمت ۱۴ دلار به فروش می رسد و قرار است ابزارها و همچنین سلاح ها و کاراکترهای جدیدی را در آینده به بازی اضافه کند.

 

 

 

 

 

 

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x