ED_X

معرفی بازی my friend pedro

با سلام خدمت همه دوستان گیم مانستری تو این مطلب میخوام بازی که به شدت معرف شد و اسمش my friend pedro هست رو بهتون معرفی کنم.

داخل این بازی داستان بازی هیچ نقشی نداره یعنی کلا این بازی هیچ داستانی نداره. هدف شما در این بازی کشتن دشمناتون به خفن ترین روش ممکن است! هرجقدر خفن تر دشمناتونو بکشید بیشتر امتیاز میگیرد.

در این چند مرحله ای که من این بازی رو تست کردم تنها چیز هایی توجه منو جلب کرد مکانیزم پیشرفته کنترل کارکتر بود با پاشیدن خون دشمنا! مکانیزم این بازی به قدری پیشرفته طراحی شده که بازیکن به هر نحوی که اراده کنه می‌تونه دشمناشو بکشه.

توی این بازی تعامل با محیط در این بازی به شدت زیاده و تنها راه بردن هر مرحله استفاده درست از محیط هر مرحله است. هرچه بیشتر از محیط استفاده کنید خفن تر دشمناتونو میکشید و در نتیجه بیشتر امتیاز میگیرید.

بیشترین جلوه بصری که شما توی این بازی خواهید دید پاشش خون است نه نه خیلی عالی ولی به اندازه قابل قبولی خوب طراحی شده و شمارو داخل بیشتر از هر چیز دیگه ای به خودش جذب میکنه.

انیمیشن های کارکتر های داخل بازی به شدت روان و دقیق اما ساده طراحی شدند و کمتر باگی رو با محیط دارند. اسلحه ها که عنصر اصلی بازی هستند تنوع جندان زیادی ندارند اما به شدت عالی طراحی شدند و مکانیزم لگد زدن اسلحه و خطا اسلحه در حین هرکت به فوق العاده طراحی شده.

امیدوارم این مطلب مفید فایده بوده باشه و اگر کوچک ترین شکی برای دریافت این بازی دارید اونو کنار بگذارید حتما این بازی دریافت کنید.

 

 
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of