یزدان

نحوه وارد کردن بهترین DPS با هیروی Windrenger

سلام

در این پست می خواهم بهتون یاد بدم چطوری با هیروی Wind renger یه DPS خوب و کامل داشته باشید به طوری که حریفتون کاملا گیج بشه و شما هم بتونید درست تر کار خودتونو انجام بدید.

اکثر بازیکن ها با windrun شروع میکنن برای گرفتن و  با shackelshot میگیرن حریف رو  و خیلی سریع از focus fire استفاده میکنن و مابین اون از  Powershot استفاده میکنن که این حدود ۵ یا ۶ تا از اتک ها رو نمیزنه و کار غلطی هستش چون همچی رو میبره تو زمان بازیابی و شما کلا ۳٫۵ ثانیه وقت دارید حریف رو بزنید که عمرا کسی تو این وضع بمیره.

اول این که برای این که یه DPS خوب داشته باشیم مهمه که قبلش آیتم های خوبی هم داشته باشیم و سبک آیتم زدن هر هیرو بستگی به لاینی که اونجا بازی رو شروع میکنه متفاوت هستش که توی پست های دیگه ام اینا رو کامل میگم

اما ما فرض میکنیم آیتم خاصی نداریم و میخواهیم فقط بدونیم با این هیرو چطور DPS وارد کنیم.

این هیرو گنگ خیلی قوی داره و از اونجایی که گنگ کردن توی مپ همیشه کنار درخت ها هست شما خیلی راحت میتونید قابلیت اول ویند رنجر یعنی Shackleshot رو کامل و درست اجرا کنید.

قبل از این که این اتفاق بیوفته از powershot استفاده میکنیم اول تا هم دمیج خیلی خطرناکی به حریف بزنیم و هم ببنیم آیا کسی اطرافش هست یا نه،البته حواستون باشه که درختی که انتخاب کردید تا حریفتون رو بهش shackelshot کنید با powershot شما قطع نشه.

بعد از زدن powershot اگر حریف توی محدود Focus Fire بود که خیلی سریع این کارو بکنید و اگر نبود هم برید سمتش تا به رنج این برسید. اگر دیدید که حریف سرعتش از شما بیشتره اشکالی نیست که از windrun استفاده کنید فقط اول روش Focus fire رو بزنید و چندتا اتک هم با این قابلیت بزنید. یکم دور و بر حریف رو ببنید و بعدش سریع از shackelshot استفاده کنید تا حریف رو بگیرید.

خیلی خوب میشه که از Windrun استفاده نکنید و این قابلیت رو آماده داشته باشید ولی اگر نشد هم خیلی چیزی رو از دست ندادید.

اکثر حریف هایی که به روش غلط گنگ میشن از shackelshot آزاد میشن و خیلی سریع شروع میکنن به فرار کردن و اگر شما windrun رو استفاده کرده باشید دیگه نمیتونید حریف رو دنبال کنید،

ولی اگر قبل از shackelshot از windrun استفاده کنید احتمال این که حریف فرار نکنه زیاد میشه.

پس شد این شکلی

۱:استفاده از powershot

۲:استفاده از focus fire

۳:استفاده از shackelshot

۴:دنبال کردن حریف و استفاده به وقت از windrun

توی این حالت خیلی راحت حریف میمره و جالب اینجاس که تا اون وقت زمان بازیابی قابلیت powershot تموم شده و میتونید دوباره روی حریف بزنیدش.

Shackleshot icon.png shackelshot

Powershot icon.png powershot

Windrun icon.png windrun

Focus Fire icon.png focus fire

 

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x