XOYMAN

همایش E3 چیست؟

به نام خدا

سلام

امروز درباره اینکه همایش جهانی E3 چیست و چه اتفاقاتی در آن می افتد در خدمت شما هستیم. در واقع این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه معرفی صنایع بازی های رایانه ای می باشد که تا به حال جهان به خود دیده است.

حرف E و عدد ۳ مخفف کلمات Electronic Entertainment Expo می باشد. البته این نام قدیمی این رویداد بوده و نامی که الان این نمایشگاه دارد E3 Media and Business Summit است.

این رویداد که اغلب هرساله در ماه ژوئن اتفاق می افتد در مورد معرفی بازی ها یا کنسول های جدید شرکت های مختلف بازی سازی اعم از uplay / steam / microsoft / ubisoft و بقیه شرکت های بازی سازی و ارائه دهنده بازی های جدید شرکت می کنند.

در این نمایشگاه بازی هایی که معرفی می شوند بین سه هفته تا یک ماه انشارشان به طول می انجامد.

این نمایشگاه طرفداران بسیار زیادی دارد و مردم سرتاسر دنیا را به سمت خود به علت اتفاقات عجیب و غریب یا بازی های جدید و جذابی که ارائه می شوند به سمت خود می کشاند.

بعنوان مثال اتفاق عجیبی که امسال در همایش و نمایشگاه بزرگ E3 روی داد اعلام ساخته شدن بازی cyberpunk 2077 است که همزمان شد با سال انتشار فیلم جذاب جان ویک ولی نکته جذاب و جالب توجه این است که بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ با کارکتر اول شخص بازیگر نقش جان ویک در آن فیلم اجرا می شود.

در ویدیو زیر اتفاقات مهم این همایش را که بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ هم جزئ آن هست را می توانید مشاهده کنید.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of