ED_X

چگونه در Dota2 جنگ روانی بکنیم و چگونه با آن مبارزه کنیم؟

سلام خدمت همه گیم مانستری‌های عزیز، ممکنه براتون پیش اومده باشه که داخل بازی از تیم حریف کسی باشه که به طور مداوم به شما و هم تیمیاتون تیکه بندازه و یا شروع به مسخره کردن نحوه آیتم اوردن یاراتون بکنه، به این کار های در زندگی عادی جنگ روانی گفته میشه.

جنگ روانی راحت ترین راه برای از بین بردن تمرکز تیم مقابل و تحریک آن‌ها به کار های غیر معمول برای خود نمایی می‌شود. مخاطبی که تحت حمله روانی توسط حریف قرار میگیرد در بیشتر اوقات تمایل به انجام کاری بر ضد حرف های حریف دار که این باعث آسیب به تیم می‌شود.

در ادامه به ۵ نکته برای مقابله با جنگ روانی و ۵ نکته برای شروع جنگ روانی می‌پردازیم.

مقابله با جنگ روانی:

۱- پاسخگو نباشید! هیچ وقت تلاش نکنید تا جواب فردی را بدهید که شما را مخاطب خود قرار می‌دهد. تنها شرایطی که شما می‌توانید جواب بدهید زمانی است که بازی به نفع شما تمام شده باشد.

۲- از Mute استفاد کنید! هر وقت دیدید از طرف تیم مقابل گکسی به تیم شما تیکه می‌اندازد به او جوابی کوتاه بهد و سپس به او بگویید که قرار است دیگر حرف هایش دیده نشود. این کار احتمال تضعیف حریف را بالا می برد.

۳- با هم تیمی های خود به بحث نپردازید!  وقتی دیدید که در زمان انجام حرکتی اشتباه یاران شما، شمارا تحقیر می‌کنند بی چون و چرا از آن ها پوزش بخواهید حتی اگر بد ترین حرف ها را به شما زده باشند. این کار باعث افزایش قدرت تیمی خواهد شد و احتمال پیروزی تیم شما را بالا می‌برد.

۴- هیچ وقت تسلیم نشوید! اگر دیدید شرایط بازی به نفع شما نیست و با احتمال خیلی زیاد به باخت نزدیک می‌شوید، از ( GG و FF ) استفاده نکیند.هر لحظه امکان دارد شما پیروز میدان باشید. شما با این کار تنها به حریف قدرت بیشتر می‌دهید.

۵- تلاش کنید کار هایی که انجام می‌دهید و حریف مسخره می‌کند را نکرار نکنید! توجه به حرف حریف کار درستی نیست اما جلوگیری از اتفاق اشتباهات قبلی کمک بزرگی به شما میکند ودشمنتان را نابود می‌کند.

شروع جنگ روانی:

۱- حرف بی ربط نزنید! اگر قرار است ججنگ روانی را شما شروع کنید هیچ وقت دشنام ندهید و تنها به تحقیر حریف بپردازید و تنها در مورد بازی حرف بزنید نه خانواده حریف !

۲- شروع به تعریف و تمجید از تیم حریف در زمان شکست در مبارزات تیمی کنید. این کار تیم حریف را از هم می‌پاشد.

۳- از متوقف کردن بازی در شرایط حساس استفاده کنید. در زمان حساس شروع به متوقف کردن بازی کنید تا تفکرات تیم مقابل از بین برود. ( این کار را در صورتی انجام بدهید که به هیچ عنوان در مدت بازی به نیازی نخواهید داشت )

۴- از یاران خود تعریف کنید ( در چت تیمی ). این کار باعث افزایت قوای تیمی شما می‌شود و اعضای تیم شما به خودشان ایمان می‌آورند که می‌توانند در تیم تاثیر گذار باشند.

۵- از Taunt استفاده کنید! اگر آیتم Taunt رو برای هر هیرویی دارید از آن پس از مرگ هر دشمن یا پیروزی تیم فایت از آن استفاده کنید ( بعد از denide کردن چند creep می‌تواند تاثیر گذار باشد ). اگر Taunt ندارید و دوتا باز هستید و میخواهید پیروز میدان باشید یک عدد بخرید!

امیدوارم این مطلب مفید بوده باشه و باعث پیروزی شما بشود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of