ED_X

۶ تکنیک مهم برای پیروزی در بازی Dota Underlords

با سلام خدمت همه گیم مانستری های عزیز توی این مطلب میخوام بهتو تکنیک هایی رو یاد بدم که بتونید داخل بازی Dota Underlords بهترین نتیجه رو بگیرید.

۱- حتما قبل از کاری که می‌خواهید انجام بدید فکر کنید. توی این بازی مثل بازی شطرنج فکر اولین حرفو میززنه! قبل از خرید هیرو ها در مورد قابلیت هاشون و نحوه کاربردی بودن توانایی هاشون با هم فکر کنید و بعد اون هارو انتخاب کنید.

۲- حتما هیرو هارو در ابتدای بازی جفت کنید. یعنی اگر در هیرو هایی که می‌توانستید  بخرید جفت هیرو دیدید حتما هر دوی آن هارو بخرید. این کار به لول آپ سریع هیرو های شما کمک بسیاری ‌می‌کند.

۳- همیشه ۵ سکه لول آپ را در نظر بگیرید. هر لول شما به معنای تعداد هیرو ای است که شما در صفحه می توانید قرار دهید. برای هر دست حتما ۵ سکه و بیشتر ( برای خرید جفت هیرو ) کنار بگذلزید.

۴-این بازی هم دقیقا مثل Dota2 است! خیلی ها هنگام انجام این بازی کار هایی می‌کنند که هیچ ریشه ای در Dota2 ندارد. در این بازی هم فید دادن عامل اصلی باخت شما به حساب می‌آید.

۵- آیتم هایی که به دست می‌آورید رو درست استفاده کنید! یکی از کار هایی که به شما در این زمینه کمک می‌کند انتخاب ایتم هایی است که در بازی Dota2 آن ها را استفاده می‌کردید.

۶- در چینش هیرو ها دقت کنید! وقتی قرار است هیرو هارو بچینید به هیرو های احتمالی که قرار است جلئیتان باشد فکر کنیید. مثلا وقتی شما اسنایپر دارید و مقابل هیرو بلینک دار یا اینویزیبل دارد، اسنایپر خود را در انتهای صفحه تنها رها نکنید.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of