The Negan

Cairne Bloodhoof

Cairne Bloodhoof

رهبر سابق Tauren ها و پدر Baine و از قدرتمند ترین موجودات تاریخ Warcraft.

کسی که میشه گفت اولین و اصلی ترین همکاری رو با Thrall انجام داد زمانیکه Thrall مردمش رو به Kalimdor آورده بود Cairne و مردمش از قبل اونجا بودن و زندگی میکردن.

بعد از صحبت با Thrall او متوجه یک شخصیت بزرگ و رهبری لایق در وجودش شد.پس قبول کرد که بهش کمک کنه و به ارتش اون بپیونده که در واقع پایه و اساس Horde جدید رو بنا نهادن.

بعد ها زمانی که Horde به خوبی پا گرفته بود و به نظم و تمدن رسیده بود با Garrosh ملاقات کرد شخصیت رهبری رو در این فرد هم میدید اما خوی وحشی گری اون بیش از حد بود.

اما اون بی اندازه به رهبر خودش Thrall وفادار بود و یک جور فرد نامتعادلی رو در وجودش میدید کسی که خودش رو رهبر بعدی Horde میدونست و عملا در این مورد بی رقیب بود.

پس Cairne تصمیم گرفت اونو به چالش دعوت کنه Garrosh هم بدون چون و چرا این چالش رو قبول کرد اما به اون چند مورد اضافه کرد که این مبارزه باید تا پای مرگ باشه و Cairne هم مشکلی با این موضوع نداشت و در آخر هر کس برنده شد همچنان به Thrall وفادار بمونه و Cairne این رو هم قبول کرد .

پس هر دو به میدون مبارزه Orgrimmar رفتن و هر کدوم باید یک سلاح رو انتخاب میکردن Garrosh تبر پدر خودشو انتخاب کرد و Cairne هم اسلحه مخصوص خودش که هم نوعی نیزه و هم نوعی تبر بود (Bloodhoof Runespear )رو انتخاب کرد.

بعد از چنددقیقه جنگیدن Cairne موفق شده بود چند زخم بر روی بدن Garrosh به جا بذاره بعد از مدتی هر دو کمی عقب کشیدن با توجه به قدرتی که هر دو داشتن با این که مدت زیادی از مبارزه نگذشته بود اما هر دو خسته شده بودن بعد از چند لحظه هر دو دوباره به هم حمله ور شدن در این حمله Garrosh موفق شد برروی سینه ی Cairne زخمی رو به حا بذاره.

اما زخم کاری ای نبود ولی بعد از چند لحظه Cairne متوجه شد که نمیتونه خوب ببینه و خوب تکون بخوره همونجا متوجه شد که تبر Garrosh به سم آغشته شده بود و تا به خودش بیاد ضربه ی بعدی Garrosh روی گردنش فرود اومد و سرش از تنش جدا شد

Role : Melee Assassin or Bruiser Talent : Arms
Role : Melee Assassin Talent : Fury
Role : Tank or Bruiser Talent : Protection

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x