The Negan

New Mounts

در پچ ۸٫۲ خیلی مانت های خفنی اضافه شده که مانت ها equipment slot دارند. یعنی که یه سری خصوصیت میتونیم به مانت هامون اضافه کنیم که در ادامه بیشتر توضیح میدم، همیطور که میدونید توی هر پچ جدید یه سری اخبار بدی هم هست:
تو پچ ۸٫۲ خصوصیت پسیو مانت water strider که میتونست روی آب حرکت کنه از بین رفته :)))

همونطور که گفتم به مانت هامون equipment slot اضافه شده که میتونیم با قرار دادن یه سری آیتم های خاص بهشون یه خصوصیت اضافه کنیم که چند نمونش رو مثال میزنم واستون:

آیتم saddlechute : که وقتی به مانتتون اضافش میکنید موقعی که در ارتفاع بالا پرواز میکنید اگه دیسمانت کنید به صورت خودکار بهتون یه چترنجات میده
آیتم Inflatable mount shoes: که به مانت شما توانایی حرکت روی آب رو میده و مهم نیست که چه مانتی باشه.
آیتم comfortable rider’s barding : که شما رو در برابر اسپل daze مقاوم میکنه و دیسمانت نمیشید.

و این که این آیتم ها رو میتونید با profession بسازید و باید بالای لول ۱۰۰ باشید(مثلا همین آیتم آخریو میتونید با بلک اسمیتینگ بسازید) و قادر به تعویضشون هستید هر موقع که بخواین اما آیتم تعویض شده رو از دست میدید.
و این هم بگم که مانت هایی که افکت های دیگه ای هم دارن مثل “sky golem” شامل این equipment slot ها نمیشن.
.
این هم اضافه کنم که با این نرفی که مانت water strider شده به این معنیه که اگه شما زیر لول ۱۰۰ باشید نمیتونید با هیچ مانتی روی آب حرکت کنید.
.
اما نگران نباشید اونایی که این مانت رو وقتی پچ جدید لانچ بشه داشته باشن میتونن بجاش یه آیتم Inflatable Mount Shoes رو بصورت رایگان دریافت کنن و وقتی که به شاپه این مانت برن میتونن این مانت رو با تخفیف خیلی خوب بخرن. ( پس اونایی هم که ندارن این مانت رو تا وقت هست برن بگیرنش چون دیگه نیاز نیست این آیتم رو کرفت کنن و راحت و ارزون میتونن بخرن)

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments