amir

NULLIFIER ایتمی پرکاربرد

به نام خدا . با سلام

توی این مطلب قرار است شما را با آیتمی از دوتا که خیلی ها از انها استفاده نمیکنند . یا حتی کاربردشان را نمیدانند آشنا کنم .البته  از این برای هیروهای متفاوتی استفاده میشود . آیتمی که مشکلات زیادی رو حل میکنند !

فواید و هزینه ایتم نولیفیر :

COST : 4700

ATTACK DAMAGE + 65

ARMOR +5

HEALTH REGENERATION +6

 

NULLIFFIER – 1 : نولیفیر ایتمی هست که احتمالا کمتر به آن در بازی برخورد میکنید . کاربرد این آیتم است که حریف شما را برای ۶ ثانیه کاملا MUTE  میکند . و با هر بار که حریف دمیج میخورد ۱۰۰% SLOW و برای ۰٫۶ ثانیه میشود . این آیتم یکی از بهترین کاربردهایش دربرابر هیروهایی که نیاز به ایتم های ACTIVE  دارند هست .مثل SF و یا death prophet از این رو ایتم های اون ها رو میوت میکنید ، کشتن انها بسار ساده تر میشد

* البته ایتم هایی مثل desolator هم میوت میکند . و دیگر ارمور کم نمیکند .

هیروهایی پیشنهادی استفاده کننده از این ایتم : ARC WARDEN . BLOOD SEEKER . CLINKS . JUGGERNAUT . PHANTOM ASSASSIN . SLARK  . TROLL WARLORD

* دلیل همراهی nullifier با هیرو های ذیل :

 ۱ . ARC WARDEN : به دلیل اینکه ایلوژن آرک هم قادر به استفاده از این ایتم هست . زمانش رو دوبرابر میکند و از استفاده ایتم هایی مثل BLACK KING BAR  توسط حریف به کلی جلوگیری میکند . همچنین این ایتم به دلیل اسلو ( SLOW ) کردن بالا با هر ضربه و اتک اسپید هیروی آرک مفید است .  و ایتم BLOOD THORN  کاملا مچ هستش و حریف رو از پا در میاورد .

 ۲ .BLOOD SEEKER : یکی از مشکلاتی که خیلی ها در هنگام بازی کردن باBLOOD SEEKER روبرو هستند . تلپورت کردن حریف در هنگاه استفاده از RAPTURE  است . و یا همان اولتیمیت اش  هستش که با اسفاده از NULLIFIER  این مشکل به راحتی حل مشود . این ایتم استفاده از تلپورت را نیز MUTE میکند و بلاد با خیال راحت به کشتن ادامه میدهد .

 ۳ . CLINKS : ایتم نولیفیر با لول یک(STRAFE) هیروی کلینکز  به خوبی عمل میکند .  زیرا با اتک اسپید قابل توجه دمیج بالایی رو وارد میکند .

 ۴ . JUGGERNAUT :  یکی از مشکل های بزرگ هنگام بازی کردن با این هیرو استفاده حریف از ایتم های فرار است . مثل GHOST SCEPTER ‘ SHADOW BLADE ‘  EUL’S SCEPTER OF DIVINITY  . پس شما با استفاده از این ایتم نه تنها حریف رو از کاربرد ایتمهایشان منع میکنید . بلکه اونها رو اسلو هم میکنید که زیاد از صحنه شروع فایت دور نشوند .

 ۵ . PHANTOM ASSASSIN : کاربرد این ایتم هم مثل کاربرد جاگرنات است .  فقط با این تفاوت که به جای شدوبلید از FORCE STAFF  هم میتوان جلوگیری کرد .

۶ . SLARK :  این ایتم با اتک اسپید هیروی اسلارک مچ هستش .  یعنی حریف رو از فرار کردن باز میدارد . البته نکته قابل توجه این است که این ایتم مثل لول دو اسلارک  عمل میکند !

۷ . TROLL WARLORD : خب اولین کاربرد  به دلیل اتک اسپید بالا هیرو ی حریف رو کاملا اسلو میکند . نکته دوم این است که میتواند مانع از ایتم های فرارکننده و یا نجات دهنده مثل  GHOST SCEPTER  باشد

https://dota2.gamepedia.com/Nullifier

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x