play4fun

Theداستان بازی ریج ۲ ( خشم ۲)

به نام خدا
این بازی که نسخه اول ان در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و از بازی های مثل خود پیشی گرفت و جزو بهترینها در ردهی خو بوده و حالا کمتر از ۱ ماه دیگر از انتشار این بازی مانده است و گیمر های بازی های ps3 وps4وpc منتظر هستند تا این بازی منتشر شود این بازی با تفاوت های زیادی که با بازی دووم دارد برخی به اشتباه این بازی را با دووم یکی کرده و از بازی کردن این بازی فاصله میگیرند و حالا من به شما می گویم که این بازی به طور کل با دووم تفاوت دارد و در ویدیو زیر این بازی هم داستانش و هم تاریخ و چیز های دیگری توضیح داده شده است متأسفانه بازی Rage، پایان ناامیدکننده‌ای داشت؛ شخصیت اصلی توانست تمام آرک‌ها را فعال کند تا نجات‌یافتگان دیگری از آنها بیرون بیایند و با سازمان آتوریتی به مبارزه بپردازند. به نظر نمی‌رسد که بازی Rage 2 ادامه‌ی داستان قسمت اول باشد، گرچه المان‌هایی هنوز در دنیای بازی جدید وجود دارد که می‌تواند اطلاعات بیشتری از وقایع داستان قسمت اول به ما بگوید. در عوض Rage 2 گیمرها را به ۳۰ سال آینده می‌برد، جایی که سیاره زمین دارد از وضعیت فاجعه‌آمیز خارج می‌شود و در حال بازسازی است. شما در خارج می‌شود و در حال بازسازی است. شما در نقش واکر (Walker) ظاهر می‌شوید. واکر یکی از ساکنین منطقه وایلند (Vineland) و یکی اعضای گروه بازماندگان آن یعنی گروه رنجرها (Rangers) است.
رنجرها از نانوتریت‌ها که عنصری از بازی نخست بود، برای کسب توانایی‌های ویژه استفاده می‌کنند. شما مجبور می‌شوید که واینلند را به دلیل حمله ناگهانی سازمان آتوریتی ترک کنید و به نظر می‌رسد که واکر آخرین بازمانده از گروه رنجرها باشد.در یکی از تریلرهای گیم پلی Rage 2، شما به پیش دکتر کواسیر (Doctor Kvasir) فرستاده می‌شوید که درواقع یکی از شخصیت‌های بازی اول و دانشمند سابق سازمان آتوریتی است. وی به شما دستور می‌دهد که به Eden بروید و دستگاه اکو ۱۵ را فعال کنید؛ دستگاهی که پیش از برخورد شهاب سنگ در حال چرخش زمین بود. معلوم نیست که چگونه این عناصر وارد داستان کلی بازی می‌شود.
آنچه از دنیای جدید Rage 2 می‌دانیم این است که با وجود جنگل‌ها و سرزمین‌های مرطوب،امکان گشت‌وگذار در محیط‌های جدید برای گیمرها فراهم شده است. این‌ها باعث می‌شود که Rage 2 از محیط‌های قهوه‌ای و کدر رنگ بازی نخست فاصله بگیرد، البته هنوز هم مبارزات و نبرد با وسایل نقلیه که شباهت فراوانی با فیلم جذاب و قابل تحسین مد مکس: جاده خشم (Mad Max: Fury Road) دارد، جزوی از تجربه بازی خواهد بود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
Notify of