The Negan

Waist of time

خب اصلا بیایم ببینیم این waist of time چی هست⁉️

آیتم waist of time که یه جورایی از لحاظ تلفظ شبیهwaste of time هست که به فارسی همون اتلاف وقت میشه (به این خاطر که این یه آیتم belt و یجور کمربند هست از واژه waist بجای waste استفاده کردن) اشاره به این داره که واسه بدست اوردنش زمان زیادی باید بزارید.( یجورایی پیشنهاد میکنم اگه هیچ کار مهمی تو بازی ندارید برید دنبالش اما در هر صورت خیلی حال میده) این آیتم کازمتیک(ینی فقط واسه ترنسموگ استفاده میشه و هیچ قدرتی بهتون اضافه نمیکنه) یه کمربند با طرح فوق العاده خاص از یک ساعت بزرگ هست و به عنوان یه آیتم کازمتیک قابلیت اینو داره که بتونید با هر نوع آرمور و کلاسی که بازی میکنید بپوشیدش و وقتی با یکی از کاراکتر هاتون یکبار بدستش بیارید، برای کل کاراکتر های اکانتتون قابل ترنسموگ شدن هست و نیازی نیست که واسه هر کارکتر با آرمور متفاوت جداگانه بدست بیارید.

بریم سراغ این که ببینیم چه چیزایی پیش نیاز هست واسه شروع این سفر راز آلود و متفاوت:
اولین و مهیم ترین چیز اینه که قبلش بتل پت baa,l رو داشته باشید چون اولین سرنخ برای شروع سفر، از این بتل پت آغاز میشه.
آیتم های مورد نیاز بعدی که شما نیاز دارید بهشون برای رفتن تو مسیر گرفتن waist of time اینها هستند:

۴تا آیتم اول رو هم میتونید با تیلورینگ بسازید و هم از اکشن هاوس بخرید که در هر صورت ارزون هست هم متریال های مورد نیاز برای ساختنشون و هم قیمتشون در اکشن هاوس.
یک: windwool hood : که نوع آبیش هم هست اما همون سبزش کافیه و واسه ساختنش نیاز به اسکیل پانداریا در تیلورینگ دارید.

دو: deathsilk shoulders : که برای ساختش به اسکیل کاتا در تیلورینگ دارید.

سه: Frostwoven leggings : که براس ساختش به اسکیل نورثرند در تیلورینگ نیاز دارید.

چهار: NetherweaveTunic : که به اسکیل اوت لند نیاز دارید برای ساختش.

پنج: Proximo’s Rudius : که یک سورد خاکستریه وان هند هست. این آیتم رو باید در منطقه halaa که در نگرندِ اوت لند هست بخرید. برای الاینس از شاپی به اسم Aldraan و برای هورد از Coreiel.

شش: Rough Wooden Staff : شما میتونید این آیتم رو از تمام شاپ های inscription در شهر های اصلی بخرید.

هفت: Punctured Pelt : که یک آیتم خاکستری هست رو میتونید از یک NPC به اسم aspen grove trader
در Grizzly hills بخرید که البته اگه الاینس هستید و قبلا کوئست escape from silverbook رو انجام دادید نمیتونید از این npc چیزی بخرید چون اونو به صورت دشمن میبینید اما میتونید از اکشن هاوس این آیتم رو بخرید اگه موجود باشه در غیر این صورت باید از یه کاراکتر دیگه که این کوئست رو انجام نداده بخرید و برای کاراکتری که میخوان باهاش waist of time رو بگیرید بفرستید.

هشت: Formula: Enchant Ring – striking :
این فورمول اینچنتی که دیگه بی استفاده هست در بازی رو میتونید از یک شاپ به اسم Ythyar در دانجن قدیمیه کاراژان بخرید.(این npc رو میتونید قبل از باسchess پیدا کنید).

خب بریم برای شروع قسمت لذت بخش و البته بسیار طولانیه سفرمون :
پیدا کردن سرنخ ها

بعد از بدست اوردن بتل پت baa’l هر بار که اونو سامن کنیم جمله زیر رو بهمون میگه:
Baa’l says: Souls fEast on enDless shrieKing, in darKNess they writhe and scream, yOu WiLl join thEm, toGether forEver morE!

به حروف بزرگ دقت کنید…SEDK KNOWLEGEE
که اگه کلمات به هم ریخشو درست کنار هم بزاریم به این جمله میرسیم : SEEK KNOWLEDGE
?️‍♂️این جمله یه سرنخ از این موضوع بهمون میده که اینها فراتر از یه راز ساده از این بتل پت شیطانی هست. این جمله همچنین مارو سوق میده به اولین سرنخمون از کتاب کرونیکل ۲ (که سرنخ های این پازل عظیم براساس این کتاب هستن.)
اولین تصویری که در کتاب کرونیکل۲ میبینید تصویر یک شهر است که متعلق به نژاد Arakkoa میباشد. (که احتمالا همون دانجن skyreach باشه) همونطور که در داستان اومده نژاد Arakkoa نژادی بودن که دائما در جست و جوی دانش بودن. و این جمله هم (SEEK KNOWLEDGE)به معنای به دنبال دانش برو هست.
شما وقتی سرنخ اول رو بدست بیارید baa’l دیگه این جمله رو نمیگه.
.
۱خب سرنخ اول: Lit orb
پازلی که قراره شما رو به waist of time برسونه قرار کلی از این پازل های کلمات ( که بهشون میگنanagram) داشته باشه که همشون به کتاب کرونیکل۲ میرسن.
با دنبال کردن راهنمایی های آناگرامه baa’l ما میتونیمlit orb رو کنار در ورودیه دانجن skyreach پیدا کنیم, وقتی روش کلیک کنیم این جمله رو به ما میگه: passive icy veins
.
.
۲سرنخ دوم: Strange seed
جمله ای که در سرنخ قبلی پیدا کردیم درواقع یک پازل از حروف بهم ریخته یا همون آناگرامه که اگه حروف رو درست در کنار هم بزاریم به جمله زیر میرسیم:Invasive Species
یا همون تهاجم گونه ها که یه مثال بزرگ از این اتفاق رو میتونید در انتهای دانجن The Everbloom ببینید که گونه های گیاهیه سرزمین gorgond میخواستن با برنامه ریزی به شهر استورم ویند هجوم بیارن. دومین تصویری که در کتاب کرونیکل۲ میبینید در واقع تصویری از یک نژاد genesaur هست که گونه ای از فاینال باسه دانجن the everbloom یا همون Yalnu هست.
شما strange seed میتونید کنار پرتال everbloom در بالای استورم ویند پیدا کنید. روش کلیک کنید تا این جمله رو ببینید: Sadness, Keynoted
.
.
۳سرنخ سوم:Tiny Frog
جمله ای که در سرنخ قبل بهش رسیدید در واقع آناگرامی هست که اگه حلش کنید به این جمله میرسید:Sky, Stone and Seed
این جمله در واقع تفسیر آزادانه تری از نژاد Arakkoa هست. نژادی که نماینده آسمان بر روی زمین بودن و بقیه جمله هم یجورایی اشاره به بذر ها و اوگر ها داره که در اطراف جایی که Tiny Frog هست پیدا میشن که در بخش اول کتاب کرونیکل۲ به عنوان فرزندان سنگ معرفی میشن.
شما میتونید Tiny Frog رو در سرزمین spire of arak
در مختصات ۱۰ ۵۳ پیدا کنید، روش کلیک کنید تا این جمله رو ببینید: ?Dog Wig Moss
.
.
۴سرنخ چهارم: Brittle Bone
جمله dog wig moss رو اگه حل کنیم به این جمله میرسیم: Gog’s wisdom در واقع gog بر اساس کتاب کرونیکل۲ اولین اوگری بوده که از نژاد Arakkoe جادوی arcane رو یاد گرفته که از این قدرت برای کشتن gronn استفاده کرده که تا اون زمان یه اوگر ترسو بیشتر نبود. و به کمک این قدرت gog تبدیل شد به gronnslayer. نژاد Ogri’la که از همینجا شروع از در واقع اوگر هایی هستن که از قدرت کریستال های اپکسیز برای به دست اوردن خِرَد استفاده میکنند.
شما میتونید این Brittle Bone رو در کمپ ogri’la
در سرزمین Blade’s Edge Mountains پیدا کنید،
روش کلیک کنید تا این جمله رو ببینید: Rage, Shank, Seve

۴سرنخ پنجم: Misplaced Candle
در صورت حل این آناگرام به این جمله میرسید : Karash’s Revenge.
یکی از اربابان وحش به اسم کاراش(karash) که در که در کرونیکل۲ بهش اشاره شده در واقع یکی از لرد های نژاد saberon بوده که توسط Terokk کشته میشه. که بعد از این واقعه Terokk تبدیل به یک موجود
افسانه ای میشه حتی بعضی از مردم Arokkao فکر میکردند که Terokk روح تناسخ پیدا کرده خداشون یعنی Rukhmar هست.
کشیش های آنهاری که تا اون زمان تنها افرادی بودند که اجازه داشتن از طرف Rukhmar حرف بزنند بعد از این اتفاق از این میترسیدند که قدرشون رو در مقابلTerokk از دست بدن، دست به دزدیدن Terokk
و دخترش (Lithic) زدند و اونارو در سیاه چالهsethekk در spires of arak حبس کردند و اونارو با استفاده جادو تبدیل کردن به وحشیانarakkoan. سیاهچاله sethekk جاییه که میتونید این misplaced candle رو پیدا کنید در نزدیکیه مجسمه sethe در سرزمین spires of arak
(در مختصات ۴۱ ۶۸) روش کلیک کنید تا این جمله رو ببینید: Rankest goldfish
.
.
۵سرنخ ششم: Odd Cup
در صورت حل آناگرامی که در سرنخ قبل پیدا کردیم به جملات زیر میرسیم:Light of the darkness/darkness of the light
این جمله نیازی به توضیح از کتاب کرونیکل نداره.
قبیله شدومون ستاره تاریک (The Dark Star) که یک ناروی فاسد بود رو ساخته بودن.
شما میتونید odd cup رو در کمپ اورک های شدومون که مخالف این روش بودن در سرزمین شدومون ولی درینور پیدا کنید. (در مختصات ۲۶ ۴۵)
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید: Ease off Fruit…
.
.
۷سرنخ هفتم: Interesting Rock
وقتی آناگرامی که در سرنخ قبلی بدست اوردیم رو حل کنیم به این جمله میرسیم: Fate of Furies
در درینور و اوتلند به elemental هارو با این اسم میشناختن(furies). اگه یادتون باشه در سرزمین شدومون در اوتلند یه کوئست چند مرحله ای بسیار طولانی رو انجام میدادیم که در آخر باید یکelemental
به اسم Cyrukh the Firelord رو میکشتیم که اگه دقت کنید همون لقبی رو داره که راگناروس هم داره.
در کرونیکل۲ اومده که به گولدان گفته شد که باید با تمام fury ها در throne of the elements بجنگه که مجبور به فرار به اونجا شده بودن. بعد از جنگ با گولدان اونا فاسد شدن و دیگه به کمک شمن ها نمیرفتن.
شما میتونید interesting rock رو در بالای کوهhand of gulad در شدومون اوتلند
(در مختصات ۴۳ ۵۱ ) پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید: The Big Bull
.
.
۸سرنخ هشتم: Blooming Lily
اگر آناگرامی که بدست اوردیم در سرنخ قبل رو حل کنیم به این جمله میرسیم : Blue Blight
امپراطور molok که فرمانروای goria بود از یک بیماریه دیوانه کننده به اسم “the red pox” برای بیمار کردن اورک های درینور برای فراری دادن آنها از زمین های اوگرها استفاده میکرد. بعد ها این فرمول این بیماریه کشنده به دست شدوکانسیل و گولدان افتاد که از اون بر علیه درانای های شهر شتراث استفاده میکردند.
درانای هایی که بعد ها تونستن از این بیماری جان سالم به در ببرند ارتباط خودشون رو با لایت از دست دادن و تبدیل شدن به نژاد broken.
درانای ها… نژادی آبی رنگ که توسط اورک ها آن زمانblight صدا زده میشدن ( بمعنای ضعف).
شما میتونید blooming lily رو در نزدیکی کمپی که متعلق به نژاد broken هست در سرزمین Swamp of sorrows
پیدا کنید (در مختصات ۳۱ ۵۸)
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Jaws Open Nooks
.
.
۹سرنخ نهم: Pretty Flower
اگه آناگرامی که بدست اوردیم رو حل کنیم به این جمله میرسیم: Jok son’s Weapon
در داستان اومده که jok’non یک فرمانده ترول از قبیله gurubashi بود که جادوی خون رو یاد گرفته بود و توسط مدیو کشته شد. بعد از این اتفاق پسر jok’non
به اسم Zan’non به دنبال انتقام مرگ پدرش از جادوی خون برای ساختن اولین dire troll استفاده میکنه. و با استفاده از این ترول های قدرتمند سعی مسکنا که به استورم ویند حمله کنه.
شما میتونید Pretty flower رو در یکی از معدود مکان هایی که هنوز dire troll ها هستن پیدا کنید: در معبدی در undercroft در بالای یک تابوت نزدیک npc به نام Zaeldar the outcast
در سرزمین Eastern Plaguelands پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید : Dead Rune Thug.
.
.
۱۰سرنخ دهم: Old Book
بعد از حل آناگرامی که به دست اوردیم به این جمله میرسیم: The unguarded
این یک برداشت آزاد از این اسم هست اما به نظر من این اسم کاراژان رو توصیف میکنه قلعه متروکه مدیو آخرین نگهبان که بعد از مردن مدیو الان بدون محافظت مونده.
شما میتونید Old Book رو در کلیسایی در نزدیکی کاراژان در سرزمین deadwind pass پیدا کنید.
روش کلیک کنید تا این جمله رو ببینید: A Stage Deception

۱۱سرنخ یازدهم: Dead Fish
بعد از حل کردن آناگرامی که بدست اوردیم به این جمله میرسیم: space negotiated
باز هم یه ارتباط کمرنگ بین کتاب کرونیکل۲ با این جمله هست.
در کتاب اومده که cho’gall واسطه صلح بین شدوکانسیل و راگناروس که به اولدگادها خدمت میکرد بود.اولگادها نمیخواستن که به اورک ها قدرتی بدن برای این که میدونستن اورک ها بعد از خوردن خون مانراث دیگه بازیچه لیژن هستن.اما باز هم به انها اجازه داده بودن که تو blackrock spire بمونن.
شما میتونی Dead Fish رو نزدیک در ورودی دانجن Lower blackrock spire
در blackrock mountain پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید :Necropolis Expos!.
.
۱۲سرنخ دوازدهم: Scratched Board
بعد از حل آناگرام به این جمله میرسیم: Corpse Explosion
این سرنخ کمترین ارتباط رو با کتاب کرونیکل۲ داره و یجورایی حدس و گمانه.در کتاب جمله: Corpse Explosion
نیومده اما راجب به وجود اودن اولین دث نایت ها صحبت شده که اسپلی دارن به این اسم. این scratched board
در داسک وود هست که ارتباطی هم به دث نایت ها نداره اما سواران تاریکی یجورایی در کوئست های ارتیفکت دث نایت دخیل بودن.
شما میتونید scratched board رو در یک مخروبه در داسک وود پیدا کنید ( ۶۲ ۵۲)
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید: The Net Saves.
.
.
۱۳سرنخ سیزدهم: Lost Ring
بعد از حل آناگرام به این جمله میرسیم: Senevth seat
در کرونیکل۲ ما راجب مجمع هفت ملت میخونیم که یجورایی اولین اتحاد امپراطری های انسان بودن. وقتی کتاب اسم هفت پادشاه رو به ترتیب میگه اسم آیدن پرنولد که پادشاه آلترک بوده رو آخر میگه. همچنین پرنولد اولین پادشاهی بوده که به مجمع هفت پادشاهی خیانت میکنه و آلترک اولین ملیتی بودن که از این مجمع جدا میشن و آلترک جاییه که ما Lost Ring رو پیدا میکنیم:)))
شما میتونید این Lost Ring رو در تاون هالی در Ruins of altrac
در سرزمین hillsbrad foothills پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Terrible Grunt

.

.
۱۴سرنخ چهاردهم: Spoiled Apple
با حل آناگرام
به این جمله میرسیم: Turtle Bringer
که هیچ کس ارتباط درستی نتونسته پیدا کن بین این جمله و کتاب:)))
شما میتونید Spoiled Apple رو در inn در کمپی به اسم fuselight by the sea در سرزمین badlands پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Leave Nets, often
.
.
۱۵سرنخ پانزدهم: Broken Tooth
بعد از حا آناگراممون به این جمله میرسیم:Elven Fate Stone/Elven Stone Fate
این سنگ جادویی برای محافظت از پادشاهیهQuel’thalas
استفاده میشد. و به گفته کتاب، گولدان نقشه ای کشید تا این سنگ های جادویی را نابود کند تا با استفاده از قدرت آنها سه تا atlas of storm درست کنه که یکی از آنها در blasted land قرار دارد همون جایی که ما broken tooth
رو پیدا میکنیم.
شما میتونید broken tooth رو در پشت Altar of storm
در blasted land پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Brash Remains

۱۶سرنخ شانزدهم: Worn helm
با حل کردن آناگرام
به این جمله میرسیم: Brain Smasher
در توصیفی که کتاب کرونیکل۲ از نبرد بین آندوین لوثار و اورگریم دوم همر که در کوه های بلک راک اتفاق افتاده میکنه الاینس باید اورک های بل راک رو به همون کوه ها برگردونه در آخرین تلاش های الاینس برای این کار اورگریم دوم همر به سمت لوثار حمله میکنه و جمجمه اون رو خورد میکنه و منظور از Brain Smasher هم همین اتفاق هست.
شما میتونید worn helm رو که یک کلاهخود هست رو نزدیک یکی از راه هایی که به بلک راک ختم میشه در نزدیکی مجسمه آندوین لوثار که روی سر یه اسکلت هست پیدا کنید.
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Sensed the Fig…
.
.
۱۷سرنخ هفدهم: Leafy Leaf
بعد از حل آناگرام
به این جمله میرسیم:Sight Defense
در کتاب اومده که وقتی اورک ها به دنبال اشیائ قدرتمند آزراث بودن وقتی به دالاران رفته بودن برای دزدیدن چشم دالاران که در اون زمان، دالاران هم از طرف دثوینگ و هم از طرف ترون گورفیند مورد حمله قرار گرفته بود و آنتونیداس حس کرده بود که جادوی محافظ چشم دالاران در حال خورد شدنه، اما نتونست جلوی دزدیده شدنش رو بگیره…
شما میتونید Leafy Leaf رو در نزدیکیه مجسمه آنتونیداس در دالاران پیدا کنید…
روش کلیک کنید
تا این جمله رو ببینید:Pahntasmal Hosts?
.
.
۱۸سرنخ هجدهم: Musty Cloth
بعد از حل آناگرام
به این جمله میرسیم:Lost Shaman’s Path
براساس کتاب کرونیکل۲ نرژول و همراهانش برای رسیدن به black temple ابتدا برای فرار از حمله کوردان واید همر به Auchindun رفته بودن. گورفیند هم راه رفتن از Auchindun به black tempel رو میدونست و نرژول و امینطور گورفیند میتونند که شمن های گمشده در نظر گرفته شودند و همینطور کیلراگ که در جریان نبرد در Auchindun کشته شده بود.
شما میتونید musty Cloth رو در Aunchindun در نزدیکی درب ورودیه دانجن Shadow Labyrinth پیدا کنید.
بعد از کلیک روش
این جمله رو میبینید:Scare Odds, Still.
.
.
۱۹سرنخ نوزدهم: Broken Tablet
بعد از حل آناگرام
به این جمله میرسیم:Castle Disc Lord
این آخرین سرنخی هست که توسط کتاب کرونیکل۲ میتونیم پیدا کنیم و بعد از این وابسطه به این کتاب نیست،
بر اساس آخرین پاراگراف های کتاب در مورد گریم باتول که مارو به سمت کتاب کرونیکل۳ میبرد فهمیدیم که اورک های دراگون ماو هنوز در گریم باتول ساکن هستن و در مالکیت Demon Soul قرار دارن، وسیله ای دیسک شکل که سیمایان (dragon aspects) انرژیه خودشون رو داخل این وسیله دمیدند. در قسمت بعد دث وینگ تمرکز خودشو گذاشته بود رو گریم باتول و با استفاده مخفیانه از لورد پرستور به چشمش به اونجا بود که مطمعا بشه که اورک ها توسط الاینس شکست نمیخورن. خوب جوابه آناگرامه ما شامل سه کلمه بود
یک: castle که منظور گریم باتول هست
دو: Disc که منظور demon soul هست
سه: Lord که منظور لورد پرستور هست.
شما میتونید Broken Tablet رو میتونید کنار یه نرده در نزدیکیه درب ورودیه دانجن Grim Batol در سرزمین twilight highlands پیدا کنید.
بعد از کلیک روش
به این جمله میرسید:Starfish Droplets!
.
.
۲۰سرنخ بیستم: Ashed torch
بعد حل دیاگرام
به این جمله میرسیم:Herald’s First Stop
کرونیکل۳ به طور کمرنگ اشاره کرده بود که چوگال پیشگوی hour of twilight به feralas اومده بود برای جنگ با گارونا و یارانش.
شما میتونید Ashed Torch رو در مختصات (۶۸ ۶۱) در feralas پیدا کنید.
بعد از کلیک روی اون
به این جمله میرسید :a daft tormentor’s fog.

خب میرسیم به مرحله بعد:Grimmy, the abandoned skeleton

بعد از حل آناگرام به این جمله میرسیم Forgotten Farmstead
این سرنخ هیچ نیازی به داستان های کتاب نداره دیگه..
در ساحل سرزمین arathi highlands یه مزرعه به سبک مزرعه های دوارف هاست و روی هیچ مپی علامت گذاری نشده و کاملا فراموش شدست…:)

Grimmy’s friend
در داخل خانه این مزرعه در مختصات(۷۳ ۸۵) شما یه نوم اسکلت پیدا میکنید به اسم grimmy وقتی باهاش ارتباط برقرار کنید بهتون چندتا دیالوگ بیشتر نمیگه اما روی میز کناریش یه کاغذ هست که لیست دوستاشو نوشته. بخونیدش:
List of my friends?

First is SN, you always smelled so good
Second is TM, you smelled like burning wood
Third is FD, though you smelled like fel
Last is OM, I hated that fishy smell

خب مرحله بعد:
And Grimmy’s Enemies
بعد از صحبت با Grimmy اون ۴تا آیتم سبز هایی که اول آموزش بهتون گفتم بخرید یا درست کنید رو بپوشید. وقتی که این آیتم هارو پوشیده باشیید
اون دیالوگ های دیگه هم میتونه بهتون بگه:
> It’s me, your friend. Got any secrets to tell me about?

I have no idea what you’re talking about!
بعد از حرف زدن با grimmy یه کاغذ دیگه کنار تختخوابش ظاهر میشه این کاغذ لیسته دوستایه اون هست:
You flaunted your virility, and red was never to my liking
Though I wanted to slap you, I always found you striking.

You always thought you knew what was best, but not everyone likes greens.
Though I waved your way, I pictured your shredded hide in my dreams.
??
Your bread was bad, you diseased lout, it made me sick.
I would cheerily beat you with a stick.
??
Last you, I’m not even going to think of a rhyme for you. Mugs.
I will dance on your grave. You were uniquely terrible
این نوت حاویه یه سری راهنمایی هست که بهتون میگه که دشمنای grimmy کیا هستن و باید باشون چیکار کنید:
هرکدوم از npc هایی که یه حرکتی مقابلشون انجام میدید باید یه به سمت شما برگردند و واکنش نشون بدن، و اینجاست که شما به بقیه آیتم هایی که گفتم نیاز پیدا میکنید. Npc ها و کارایی که باید بکنید در مقابلشون اینا هستن:
۱٫به Aquinastrasz یه سیلی بزنید (slap/) این npc درواقی flight mastere منطقه vermilion redoubt در سرزمین twilight highlands هست
.
برای karnum marshweaver
۲٫دست تکون بدید (wave/) این npc رو میتونید در کنار یک moonwell در منطقه cenarion wildlands در سرزمین desolace پیدا کنید.

.۳٫این یکی رو “Noggra” باید تشویق کنید(cheer/)
این npc رو میتونید به عنوان General goods vendor
در argent stand در سرزمین zul’drak پیدا کنید.
.
۴⃣با stained mug برقصید :)) این npc رو میتونید به عنوان innkeeper در منطقه shado-pan fallback
در سرزمین kun-lai summit پیدا کنید.

توجه کنید که این کار هارو باید به همین ترتیب انجام بدید.

مرحله بعد:
and potatoes. Because why not?
.
خوب اگه کارهای بالا رو انجام دادید با دشمنان grimmy
حالا وقتشه که برگردید به forgotten farmstead
و با grimmy حرف بزنید، اگه درست انجام داده باشید این کارارو grimmy دیالوگ های جدیدی میگه:
> I’ve sent some messages to your enemies, now about those secrets…

Oh, that is excellent. But still, I… er… hm.
.

بعد از این دیالوگ یه کاغذ جدید کنار شومینه ظاهر میشه که اینبار لیسته دستوراته آشپزیه مورد علاقشه:
A pinch of tumeric and a pound of salt, if it comes out poorly it’s your own fault.

Pay attention to the broth, and stir, stir, stir!
Then add a big handful of board fur.

Last you need a little sour,
get the kick with a little gunpowder!
.
بعد از حرف زدن با grimmy به داخل مزرعه برید و یک سیبزمینیه فاسد رو پیدا کنید.
وقتی پیداش کردید باید دقیقا ۱۴۴ بار روش کلیک کنید و هربار کلیک روی اون یه دیباف روتون میندازه ینی باید دقیقا ۱۴۴ تا دیباف روتون باشه اگه بیشتر بشه ریست میشه
بعد از گرفتن ۱۴۴ تا استک از اون دیباف برید باز برگردید پیش grimmy و باهاش حرف بزنید اینبار دیالوگه جدیدی واستون داره که میگه:
> How do I smell?

Oh, my, just like my mother used to after she made her famous pie.

Very well, I will show you… my life’s work!

It’s in the chest out back, and it’s all yours!

I hope it was worth it!
.
بعد از این اون روی شما یه باف به اسم marker میندازه، الان شما میتونید برید بالای خونش و Waist of time خودتون رو لوت کنید به همین سادگی.

0 0 vote
Article Ratingعضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments