آموزش استریم کردن در آپارات

به نام خدا

سلام

با آموزش استریم کردن در آپارات در خدمتتون هستیم.

اولین نکته برای استریم کردن نه فقط در آپارات بلکه همه سایتای استریم داشتن یک سیستم مناسب و همچنین مهم تر از اون اینترنت قوی و پرسرعته. پس اگر یکی از این دو شرایط رو ندارید بهتره وقتتون رو برای این مطلب نزارین . البته شاید مشکل اینترنت رو بشه به شکل هایی حل کردشون ولی مشکل سیستم رو واقعا هیچ جور مگر با ارتقاء سیستمتون نمیشه حل کرد.

خب برای اولین قدم شما وارد سایت آپارات می شوید. اگر حساب دارید از قبل که هیچی ولی اگر حسابی ندارید با ایمیلتون یکی بسازید و وارد حسابتون بشوید. بعد از اینکه وارد سایت شدید اولین مرحله برای استریم کردن رفتن به بخش شروع پخش زنده هستش. شما روی عکس کانالتون کلیک می کنید و یک لیست بلندی از گزینه ها براتون باز میشه.

روی گزینه شروع پخش زنده کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات پخش زنده بشوید. از صفحه ای که باز شده شما از بین چهار سر برگ تنظیمات اصلی تنظیمات پخش حمایت مالی و راهنمای پخش زنده شما گزینه آخر رو انتخاب کنید تا به صورت کامل خود سایت براتون چگونگی پخش زنده رو توضیح بده و همچنین شروع کار با نرم افزار obs استدیو که تقریبا بخش اصلی استریمتون میشه.

برای بخش حمایت مالی هم که خیلی مهمه شما باید درگاه پرداختی مختص خودتون داشته باشید  و بعد از مراحل تایید و ثبت نام شما لینک مخصوص خودتونو اینبار با خریدن اشتراک سایت هایی مثل ریمیت برای ادیت و جذاب تر کردن استریمتون به سایت های مخصوص این کار تحویل میدین.

در ضمن اگه مشکلی داشتید توی پخشتون میتونید در قسمت پشتیبانی پخش زنده آپارات مشکلتون رو مطرح کنید و به جواابتون برسید.

امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید.

  • ژوئن 18, 2020
  • XOYMAN0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x