آموزش بازی با هیروی wind renger در safe lane برای cary قسمت سوم

سلام

در این پست میخواهم نحوه ساختن و بازی کردن با هیروی wind renger در فاز late game رو معرفی کنم،این هیرو در صورتی میتونه بازی رو کری کنه که توی لیت گیم بتونه خوب نقش ایفا کنه وگرنه اگر در لاین کری بازی رو شروع کنه و بعد از مین ۴۵ این آیتم ها و لول ها رو نداشته باشه عملا تبدیل به هیروی گنکر میشه و باید اونو نوکر یا پوشر کرد و برای کری شدن گیم فقط به خدا پناه برد 🙂

اما نترسید من اینجام، این سبک آیتم بستن و تلنت گرفتن رو اگر انجام بدید خیلی کاراها میتونید بکنید و خیلی خوب میتونید دوم بیارید.

اول این که تا جایی که میتونید تلنت لول ۱۰ رو نگیرید و بزارید که متوجه بشید قراره بازی به لیت کشیده بشه یا نه چون خیلی تلنت لول ۱۰ و لول ۲۰ و لول ۲۵ مهم هستن توی این سبک بازی.البته این سبک بازی توی قبل لیت هم جواب گو هستش نترسید، به این خاطر میگم دقت کنید چون بعضی گیم ها واقعا نیاز نیس الکی طول بکشن و وقت طلف کنی هستش.

اما این چه طور هست.

اول این که آیتم هایی که دارید رو ببنید.(الان مین ۱۶ هستش و تصمیم گرفتیم که ویندلیت رو بسازیم)

Maelstrom Maelstrom (2700)

Medallion of Courage Medallion of Courage (1175)

Dragon Lance Dragon Lance (1900)

Wind Lace  Wind Lace (250)

Phase Boots Phase Boots (1480)

خب آیتم Medallion of Courage  و Wind Lace آیتم اضافی هستن و اونا رو بفروشید.

همون طوری که وارد فاز پوشر شدید و Boots of Travel 1 Boots of Travel 1 (2500) رو گرفتید به سرعت و به ترتیب سراغ این آیتم ها میرید.

Octarine Core Octarine Core (5900)

Aghanim’s Scepter Aghanim's Scepter (4200)

اما اینا چکاری براتون انجام میدن.

این آیتم یعنی  Octarine Core به شما قدرت ضربه پایه ای و سلامتی و مانای اضافه تر میده همچنین ۲۵% از زمان بازیابی های شما رو کمتر میکنه و خیلی بدرد هیرو های تایپ Intelligence میخوره.آیتم Aghanim’s Scepter روی Windrun شما تائیر میزاره و بهتون ۱ شارژ اضافه تر میده که میتونید ۱۲ ثانیه رو پشت سر هم بدوئید.

و اون وقت شما یجای خالی هنوز دارید که این آیتم ها رو میتونید جای اونا بیارید. البته شما با باف کردن Aghanim’s Scepter به حالت Aghanim’s Blessing میتونید دوتا آیتم دیگه بیارید؛ بهتره از بین آیتم های زیر اونا رو انتخاب کنید.

Shadow Blade Shadow Blade (2800)

Yasha and Kaya Yasha and Kaya (4100)

Black King Bar Black King Bar (4050)

Linken’s Sphere Linken's Sphere (5050)

Bloodthorn Bloodthorn (7205)

Satanic Satanic (5300)

بعد از اوردن یکی از این ها که من پیشنهاد میکنم Black King Bar یا Linken’s Sphere رو بگیرید، آیتم Maelstrom کامل کنید و آیتم Mjollnir Mjollnir (5600) رو بیارید.

و اما اون جای خالی،

Shadow Blade بهتون قابلیت نامرئی شدن رو میده و برای تلنت لول ۲۰ که قراره سمت راستی یعنی +۱s Shackleshot Duration رو بگیریم جایگزین خوبی هستش

Yasha and Kaya اگر دیدید که بازی خیلی شما رو گنگ نمیکنه و یکم آزاد تر هستید و نیازی به نامرئی شدن ندارید این آیتم خوبه هم قدرت اسپل هاتون رو قوی میکنه و هم میزان مانای قابلیت هاتون رو کمتر میکنه.

Bloodthorn اگر دیدید هیرویی جلوتون هست که خیلی مهمه تو لحظه لولی نزنه این آیتم خوبه،هیرو هایی مثل Monkey King و Anti-Mage و Troll Warlord و Faceless Void که باید تو لحظه اولتی یا فرار نکنن.

Satanic این آیتم تنها ضد آیتمی هست که جلو ویند میارن یعنی آیتم Blade Mail Blade Mail (2200) که تقریبا ویند رو نابود میکنه. این آیتم رو فقط با سایتانیک میشه کانتر کرد پس اگر کسی توی تیم مقابل Blade Mail اورده بود شما هم برای زنده مونده از سایتانیک استفاده کنید.

هرکدوم از این آیتم ها که نیاز بودن رو بجای اون جای خالی بیارید.

خب میریم سراغ فوت کوزه گری این آیتم ها و تلنت های این سبک بازی،حتما تلنت هایی که میگم رو بگیرید.

برای تلنت لول ۱۰ -۲s Shackleshot Cooldown لول ۱۵ خیلی مهم نیست ولی بهتره +۱۲۵ Attack Range رو بگیرید برای لول ۲۰ حتما +۱s Shackleshot Duration رو بگیرید و برای لول ۲۵ هم حتما حتما حتما ۳۰% Cooldown Reduction رو بگیرید.

شما بعد از آیتم Octarine Core و این تلنت های ویندی ساختید که میتونه فارغ از زمان بازیابی از Shackleshot استفاده کنه(حریف از بش این لول بیرون نیاد) و فارغ از زمان بازیابی از Windrun استفاده کنید(دائم در حال دویدن باشید)که این هیروی باگ ویندرنجر رو به طرز عجیب و مزخرفی باگتر میکنه.

 

Monkey King Monkey King icon.png

Anti-Mage Anti-Mage icon.png

Troll Warlord  Troll Warlord icon.png

Faceless Void Faceless Void icon.png

  • سپتامبر 19, 2019
  • یزدان0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
بهترین آیتم ها برای هیروی windrenger در midline تا دقیقه 15 بازی - هیولای گیم
2 years ago

[…] مورد دوم یعنی Shadow Blade قبلا توضیح دادم میتونید به پست late wind  من مراجعه کنید و کامل با این سبک بازی آشنا بشید. برای […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x