آموزش بازی با هیروی windrenger در mid line

سلام.

میدلاین جایی هست که دوتا هیروی هر دو تیم اونجا کاملا با تکیه بر مهارت های خودشون بازی میکنن و خیلی به آیتم خاصی نیاز ندارن و بیشتر هیرو هایی میتونن توی مید خیلی خوب جلو بزنن و تیم مقابل رو اذیت کنن هیرو های nuker هستن که هرچی لولشون بالاتر باشه میزان ضربه هاشون هم سنگین تر هست و با همین ترفند هم کاری میکنن که کری خودشون فارم کنه و همین طور کری حریف هم خیلی فید بده و نتونه فارم کنه.بهترین راه برا اینه که هیروی های هارد کری تیم خودی بتونن وارد جریان بازی بشن و یا این که بازی رو خیلی سریع تموم کنیم اینه که توی مید هیرویی برداریم که بتونه برای ۱۰ دقیقه کل جریان بازی رو بدست بگیره و بتونه تیم خودی رو رهبری کنه. wind renger یکی از اون هیرو هاست که خیلی اوایل بازی باگ هستش و خیلی میتونه روی مخ راه بره. فقط کافیه که بتونید توی مید با این هیرو خوب فارم کنید و این که بعد از دقیقه ۱۵ یا ۱۶ بازی بهترین سبک بازی رو انتخاب کنید. چون که از میدلاین میشه به ۲ نوع بازی pusher و nuker تبدیل شد. البته میشه هم حالت ساده تری گرفت و فقط جزئی از تیم بود که تو این حالت بیشتر رومر میشیم و دعوا رو شروع میکنیم؛هر ۳ نوع رو توی پست های مختلف توضیح خواهم داد.

بهترین هیرو هایی که جلوی ویند رنجر توی مید خیلی خوب کتک میخورن هیرو هایی هستن که اول بازی به شدت ضعیف هستن. هیروی sniper یکی از گوشت ترین هیرو ها مقابل ویند رنجر توی مید لاین هستش و به ترتیب بقیه هیرو ها مثل lion یا invoker یا… اینا هیرو هایی هستن که میشه جلوشون توی مید بازی کرد و در عین حال هم همین هیرو ها میتونن خیلی ویند رو اذیت کنن ولی که نحوه وارد کردن DPS که توی یکی از پست هام توضیح دادم رو بلد باشید خیلی راحت میتونید این هیرو ها رو بزنید. البته توی مید لاین DPS خاص خودشو داره که در ادامه اونو کامل معرفی میکنم.

اول این که وارد مید که میشید با لول ۲ یعنی Powershot وارد میشید و بعد از اون لول ۳ یعنی windrun رو مگیرید و بعد از همین طور ۲ و ۳ پر میکنید و ۱ بار هم لول ۱ یعنی shackelshot رو میگیرید که توی لول ۶ میخواهیم focus fire رو اد کنیم راحت تر حریف رو توی مید بزنیم.

ویندرنجر توی مید نیاز خیلی زیادی به این داره که حریف رو ببینه و همین طور حریفش اونو نبینه پس همیشه حواستون به وارد ها باشه و سعی کنید بیشتر شما ویژن داشته باشید تا حریفتون، اول که وارد مید میشید وارد زردتون رو میزارید درست نزدیک خط تاور مید حریف تا وقتی زیر تاور هم هست اونو ببنید،این کار شما برای زدن لول ۲ که خیلی نیازش دارید خیلی خوبه و باعث میشه powershot های بهتر و دقیق تری بزنید. همه فکر میکنن که دلیل اصلی بردن مید برای ویندرنجر داشتن لول windrun هستش در حالی که چیزی که قدرت ویند توی مید هستش powershot اون هستش که اگر نتونه درست powershot کنه اصلا نمیتونه توی مید فارم درست و حسابی داشته باشه به این دلیل که ویند رنجر اول بازی خیلی به شدت قدرت ضربه ی دستش کم هست و همین طور خیلی سرعت ضربه زدنش پایین هست البته اونم میشه حل کرد ولی بالاخره این یکی از مسائل ویندرنجر. چه خوبه که هم اینو حل کنیم و هم روی powershot کار کنیم نه؟

خب شما به ۲ تا وارد زرد توی مید نیاز دارید و همین طور به ۲ وارد آبی که اگر حریفتون وارد گذاشت شما سریع بزنیدش.

یکی رو که گفتم بزارید کنار تاور مید حریف و یکی هم بزارید کنار جمی که به عنوان پاورآپ میاد؛اگر دائر هستید بزارید کنار روشان که هم از آفلین حریف گنگ نشید و اگر هم ریدانت هستید بزارید پایین ریور تا هم پاورآپ پایین رو ببنید و هم از آفلین حریف گنگ نشید.

توی مید خیلی پاورآپ ها به کارتون میان پس تا جایی که میتونید اونا رو بردارید و استفاده کنید.

البته این هیرو به شدت به مانا نیاز داره و اوایل بازی واقعا کم میارید مانا رو پس از لول هاتون با فکر استفاده کنید و سعی کنید تا جایی که میشه powershot های خوبی بزنید.

از دقیقه ی ۹ به بعد دیگه توی مید لاین موندن نمیصرفه و بهتره که برید به لاین های دیگه و حریف هاتون رو بکشید و بیشتر هم سعی کنید کری تیم مقابل رو بزنید و ازش فید بگیرید. توی پست دیگه ام نحوه آیتم بستن برای ویند رنجر مید تا قبل وارد شدن به یکی از ۳ فاز خاص رو کامل توضیح میدم.

نکته ای که باید بهش توجه کنید اینه که شما به شدت هیروی شل و گوشتی هستید فقط میتونید خیلی خوب از دستشون در برید ولی اگه خفتتون کنن خیلی بد کتک میخورید.

پس سعی کنید شما اونا رو خفت کنید تا این که اونا شمارو. 🙂

مرسی.

  • سپتامبر 21, 2019
  • یزدان0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
milad
milad
2 years ago

سلام داداش اون لِین (lane) هستش و اسم هیرو هم windranger هست.با تشکر

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x