آموزش نحوه ی بازی با هیروی windrenger به صورت pusher

سلام.

سبک pusher به شدت سبک آسون و در عین حال کاربردی هستش که اکثر هیرو ها و مخصوصا هیرو های کری میتونن اونو رو انجام بدن. ویندرنجر یکی از هیرو هایی هست که به راحتی میتونه لاین ها رو جلو ببره و برج ها رو خیلی سریع بندازه پایین.

از دو طریق میشه بعد از دقیقه ۱۵ یا ۱۶ وارد این فاز شد ۱:از میدلاین ۲:از ساپورت آفلین.

برای این که وارد این سبک بشیم باید آیتم Maelstrom رو داشته باشیم که کریپ ها رو خیلی سریع بزنیم.و همین طور آیتم Boots of Travel 1 هم نیاز ما هستش.

و برای زدن راحت تر و سریع تر برج ها و ساختمون ها از آیتم Desolator استفاده میکنیم و بعد از این ها هم آیتم هایی رو میزنیم که کارمون رو راحت تر کنه و بتونه به ما برای فرار کردن کمک کنه آیتم هایی مثل Bloodthorn یا Ethereal Blade یا Linken’s Sphere یا Black King Bar از اون دسته آیتم هایی هستن که خیلی میتونن به ما کمک کنن که از دست گنکر هامون فرار کنیم و همین طور این آیتم ها به ما کمک میکنه که علاوه بر فاز pusher که داریم توی دعوا ها هم شرکت کنیم و ساپورت تیم حریف رو بزنیم.

ویندرنجر pusher خیلی نیازی نیس حریف رو بکشه و همین که داره لاین ها رو جلو میبره و برج و ساختمون ها رو میزنه بهترین کار و مهم ترین کار رو انجام میده و یه تنه داره کار یه تیم رو انجام میده. پس،زدن و کشتن تیم حریف رو بزاریم به عده کری تیممون که دائم داره تو دل صبر و امنیت توی جنگل خودمون فارم میکنه و خودمون هم لاین ها رو جلو میبریم. ایزی. 🙂

نحوه ی وارد کردن dps توی حالت جلوبرنده بیشتر باید توی نهایتا ۲ یا ۳ حرکت خلاصه بشه و بیشتر از اون احتمال این که شما رو گنک کنن خیلی زیاد میشه.

اول این که با Boots of Travel 1 رو کریپ رنج خودی فرود میایم و بعد از دسته کریپ کمی فاصله میگیرم و با استفاده از Powershot دسته اولی که کریپ های دشمن جلومون میان رو میزنیم. بعد حرکت میکنیم و دسته ی بعدی رو با ضربه دست میزنیم چون آیتم Maelstrom داریم خیلی سریع دسته دومم هم میزنیم و میریم سرااغ دسته سوم که تو حالت یا حریف ها خودشون رو بمون میرسونن یا این که سرشون تو کار خودشونه. تا زمانی که کوچیک ترین حرکتی ندید دست از زدن کریپ ها بر ندارید ولی به محض این که یه حرکت مشکوک دیدید سریعا فرار کنید و با برگه تلپورتتون به لاین دیگه برید  فراموش نکنید که فقط و فقط لاین بالا و پایین رو جلو ببرید و اصلا با لاین وسط کاری نداشته باشید چون خیلی سریع میشه اونجا گنک بشید.

اما اگه کسی نیومد و شما همین طور کریپ زدید و رسیدید به برج دشمن اول چندتا ضربه به اون بزنید و ببیند که کسی از سپر استفاده میکنه یا نه اگر کسی استفاده نکرد روی tower از Focus Fire استفاده کنید و سریع برج رو بندازید و به سرعت جت از محل دور بشید.

کاملا موذیانه باید بازی کنید 🙂 هیرو های pusher به شدت پولدار هستن و اگر کسی اونا رو بزنه یه لقمه خیلی چرب رو زده پس حواستون باشه که نیاید ثواب کنید کباب بشید.

برای ویند رنجر جلوبرند این تلنت ها رو بگیرید.

برای لول ۱۰ +۳ Mana Regen

برای لول ۱۵ +۱۲۵ Powershot Damage

برای لول ۲۰ Windrun Grants Invisibility

و برای لول ۲۵ هم -۲۰%  Focus Fire Damage Reduction

Maelstrom Maelstrom icon.png

Boots of Travel 1 Boots of Travel 1 icon.png

Desolator Desolator icon.png

Bloodthorn Bloodthorn icon.png

Ethereal Blade Ethereal Blade icon.png

Linken’s Sphere Linken's Sphere icon.png

Black King Bar Black King Bar icon.png

 

  • سپتامبر 22, 2019
  • یزدان0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
دانیال
دانیال
2 years ago

ez

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x