آموزش و معرفی هیرو abaddon

مقدمه:

سلام دوستان امروز در خدمت شما هستم با آموزش یه هیرو که کشتنش حداقل یک دقیقه وقت می بره شاید هم بیشتر هیروی abaddon

داستان هیرو:

چشمه Avernus منبع خانواده strength هاست ، شکافی در این چشمه مقدس به وجود آمد که باعث نگرانی نسل های بعد شد و از آن به بعد هر نوزادی که در خانه عظیم Avernus با آب مقدس این مکان غسل داده میشد ارتباط معجزه آسایی بدست می آورد و با این باور بزرگ میشدند که آنها محافظان قدرتمندی از نژاد و سرزمین خود هستند.

وقتی نوزادی به اسم Abaddon در این چشمه غسل داده شد چیزی در مورد او عجیب بود نور برق آسایی از چشم او خارج شد که همه را شکه کرد ، او مانند تمامی کودکان هم سن و سال خودش آموزش جنگی دید و توانست رهبری لشکر خاندانش را در دست گیرد.او همیشه در جنگ ها یکه تاز بود. زمانی که همه با سلاح تمرین میکردند او گوشه ای برای خود تمرکز فکری و روحی انجام میداد او از آبی که پشت چشمه بود نوشید و یاد گرفت که چطور روحش را با بخار آن چشمه ترکیب کند و او به موجودی از جنس مه تبدیل شد.

در خانه Avernus از پیر گرفته تا جوان با این معترض بودند که او از مسولیت هایش سرپیچی میکند.ولی وقتی Abaddon به جنگ رفت تمام این اعتراضات پایان یافت. مردم دیدند که این بخار چه قدرتی دارد و میتواند او را بین مرگ و زندگی نجات دهد و تا به حال هیچ یک از رهبران این خاندان این قدرت را نداشته.

اسکیل های هیرو

اسکیل اول

  • دوستان ای اسکیل در آپدیت جدید تغییری کرده که البته زمانی که در درخت توانایی به لول ۲۵ برسید می تونید انتخابش کنید شما در لول ۲۵ می تونید به یک این هیرو AOE اضافه کنید که هم خوبه و هم ضرر خوبی این هست که به چند نفر بخورد می کنه و بدی این هست که به تعداد نفر ها از جون شما خالی میشه.
  • شما زمانی که ازین قدرت استفاده می کنید از جون خودتون هم کم میشه از ۷۵ تا ۱۵۰ و دشمن هم ۱۰۰ تا ۲۵۰ تا دمیج می خوره
  • اگه می خواید از جون خودتون کم نشه اول شیلد خودتون رو یعنی اسکیل دوم رو روی خودتون بزنید وبعد از این اسکیل استفاده کنید

اسکیل دوم

در مورد این اسکیل چیز زیاد خاصی نیست فقط بدونید زمانی که خواستید از اسکیل اول استفاده کنید این اسکیل رو روی خودتون بزنید تا جون خودتون کم نشه و تا زمانی که این سپر روی شما یا هرکس دیگه ای فعال هست هیچ دمجی در یافت نمی کنید و زمانی جون سپر تموم بشه منفجر میشه و به کسانی که اطرافش هستند دمیج می زنه .

  • اسکیل سوم
  • این اسکیل کاملا با توضیحاتی که در تصویر هست تغییر کرده این هیرو دیگه با دمچش اسپید و اتک اسپید نمی گیره
  • در آپدیت جدید با دمجی که به دشمن وارد میکنه دشمن رو اسلو میکنی ولی به مقدار کم
  • حالا نکته جالب شما باید چهار تا اتک به هیروی دشمن ، یونیت ، تاور وارد کنید . زمانی که هر چهار دمج وارد بشه دشمن به مدت ۴ ثانیه سایلنس میشه و شما ۱۱۰ اتک اسپید می گیرد و دشمن ۶۰% از اسپید خودرو از دست میده

آلتیمیت

  • زمانی که آبادان جونش از ۴۰۰ تا کمتر بشه این آلتیمیت به صورت خودکار فعال میشه و هر دمجی که دریافت میکنه تبدیل ب جون میشه و جون شما کاملا پر میشه به همین دلیل هست که کشتن آبادان نسبت به بقیه هیرو ها بیشتر طول می کشه.

 

امیدوارم اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار داده باشم دوستان

  • دسامبر 24, 2018
  • علی0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x