آیا هیرو های ضد slark را میشناسید؟؟!

با توجه به اینکه دوستان دوتا باز این مطلب را خواهند خواند،پس بدون هیچ مقدمه ای و توضیحی برای هیروی slark مستقیم به نحوه ی کار با هیرو ها و آیتم های ضد این هیرو می پردازیم.

۱-Ancient Apparition:بسیار ساده است،اگر بتوانید به عنوان یک ساپورتر حرفه ای،لول شیش یا همان ulti خود را درست بر سر slark بزنید،تقریبا کار تمام است،درگیری برای شماست.پس سعی کنید با هیروی Ancient تا میتوانید safe بلزی کنید چرا که slark قطعا قبل از شروع درگیری سعی خواهد کرد شما را بکشد.

۲-Axe:شاید با خودتان بگویید که هیرو های تانک اعم از axe گوشتی بیش برای slark نیسنتند چراکه تا میتواند از آن ها agility میدزدد،اما دقت کنید که در آخر بازی،هیرو هایی مانند axe یا cenature هستند که میتوانند slark را معطل کنند وulti هیرو ی slark را با لول هایشان تلف کنند.

۳-chaos knight:مطمئنم که واقف بر این موضوع هستید که حتی  slark فول آیتم هم نمیتواند ایلوژن های هیروهای strength مثل chaos knight را از بین ببرد،پس بنابراین کافی است صبر کنید تا ulti اسلارک تمام شود،با استفاده از لول های یک و دو ی خود به سادگی slark را آب کنید،gg.

*هالا آیتم های ضد این هیرو*:

۱-Scythe of Vyse:این آیتم که به آیتم Hex هم شهرت دارد،تقریبا آیتم ضد تمام هیرو ها است که طبیعتا به خاطر وابستگی اسلارک به لول های یک و دو و شیش خود،آیتم ضد اسلارک هم محسوب میشود.

۲-silver edge:تصور کنید که اگر بتوانید این هیرو را پس از استفاده از لول های یک و دو ،به قول معروف break کنید،در آن صورت با اسلارکی روبرو هستید که نه armor زیادی دارد و نه attack speed زیادی،،به راحتی دخلش را میاورید.

۳-ghost scepter:دو آیتم بالا در بازی گران هستند،حال این ساپورتر های بدبخت و بی پول باید چه خاکی بر سر بریزند؟احسنت،به اسلارک agility اضافه ندهند و از gank های این هیروی وحشی جان سالم به در ببرند،به همین سادگی.

و در آخر اگر دوست داشتید که در به روز رسانی این مطلب به بنده ی کم توان کمک کنید از طریق ایمیل( [email protected] )میتوانید به سادگی نکات و نقطه نظراتتان را گوشزد کنید.

با تشکر.

 

  • می 25, 2019
  • Seyed_faded0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x