آیتم StatTrak چیست???

ایتم StatTrak چیست

ایتم stattrak که از جمله رده بندی ایتم های csgo هستش که البته هممون می دونیم cs مخفف چیه. اما بر گردیم سر بحثمون ایتم های cs رده بندی های زیادی نداره اول درجه یا سطح کمیابی یک ایتم دوم کهنه بودن یا نو بودن یک ایتم ربط داره سوم ایتم های خاص و انواع stattrak هاست به طور کلی ایتم های cs به این سه قسمت تقسیم میشن .که ما با قسمت سومش کار داریم.میشه اینو خیلی مفصل توضیح داد که بنظر من کار بیهوده ای است پس ساده و کوتاه توضیح میدم.

اول ربندی این ایتم ها رو توضیح میدم normal که همون ایتم معمولی هستش بعد stattrak که این استات ترک خالی هستش بعد

یک نمونه USP StatTrak*البته فقط کسایی که شما کشتین و فقط با اون اسلحه کشتید محاسبه میشه. باید این هر دو شرط رو داشته باشه یعنی حتی اگه کسی با اسلحه شما کسی رو بکشه بازم محسوب نمیشه و برای فرد مقابل روی صفحه دیجیتال کلمه خطا و کابر ناشناخته به انگلیسی نمایش داده میشه

نمونه ای از یک خنجر StatTrakاین در مورد اسلحه بود مثلا یک موزیک کیت stattrak رو داشته باشین اون برای شما تعداد بار هایی که شما mvp یا بهترین بازیکن اون دور شده باشید رو برای شما محاسبه میکنه و نگه میداره.و آخرین و یکی از مهم ترین stattrak ها خنجر ها هستند که تعداد افرادی که کشتین رو خنجر حک میشه اما همینطور که اولش گفتم خواستم یه توضیح ساده بدم و از نکات خیلی ریز و بیهوده صرف نظر کنم و یک بیو گرافی کامل و طولانی ننویسم.!!!

ولی در اینده حتما بیوگرافی کامل تر از کل این رده بندی میدم باسپاس

  • آگوست 27, 20203.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x