بازگشت Fear این بار در J.Storm

جایگزینی Milan “MiLAN” Kozomora توسط Clinton “Fear” Loomis در امید آینده ای بهتر برای تیم در سال جدید .

از زمان خداحافظی تیم Evil Geniuses از Clinton ” Fear” Loomis ، بازیکن مشهوز و ماهر آمریکایی بیشتر بر روی پدر بودن تمرکز داشت و همنیطور هم هرزگاهی در مسابقات نیمه نهایی رقابت می کرد . و در آخر ، او یکی از خبره ترین بازیکنان آزاد و بدون تیم بود برای استخدام بود .
حالا ، قبل از شروع سال جدید ، Fear به سمت خانه و هم تیمی های جدیدش در New York می رود .

مدیر این تیم بیانه ای نسبت به تغییر ایجاد شده داشت :
“اول از همه ، ما قصد تشکر از Milan را برای خدمت و همکاری اش در طول این فصل را داریم، این تصمیمات به هیچ گونه آسان نیستند و ما از رفتن او ناراخت هستیم . او یک بازیکن حرفه ای و با استعداد ، فردی دوست داشتنی است و آرزوی بهترین هارا برای او داریم .
و در مورد Fear ، ما خیلی هیجان زده هستیم که یکی از افسانه های Dota را خوش آمد بگوییم . ما مشتاق این هستیم که از او یاد بگیریم و ببینیم که چه چیزی را می تواند به گروه بیاورد . ”

این خبر برای کل جامعه ی Dota آنی و غیرقابل پیش بینی بود چون تیم را بصورت کامل و یکپارچه میدیدند .

در اوایل Septermber ، سه تا از بیازکنان جنگ ( WAR ) بیان کردند که می خواهند بر گردند پیش همدیگر – Milan ” MiLAN” Kozomara و Lee “Forev” Sang-don و Jonathan Bryle “bryle” Santos De Guia . این دفعه آنها بازیکنان قدیمی و باتجربه ای مانند David ” Moo” Hull که تبدیل به یک مامور بدون ماموریت بعد از ۲ سال بازی برای تیم compLexity Gaming شد . به همراه آن ، مربی قدیمی آنها ، Park “March” Tae-won برگشته است که احتمالا Position یا جای پنجک در این تیم را به عنوان Support پر کند .

زیاد زمانی طول نکشید که این گروه مورد توجه همگی قرار بگیرد ، و توانستند زیر عنوان J.Storm ، در Queens-New York شروع به بازی کنند .

به سرعت آنها توانستند موفق شوند ، یک جای در اولین مسابقه ی Major بگیرند ، Kuala Lumpur Major و در آنجا در جایگاه نهم و تمام کردن رده ی ۱۲ خودی نشان دادن . و فقط یک ماه بعد بود که تیم توانست جایگاه دوم و تحسین برانگیز در مسابقات الکترونیکی جهانی بدست بیاورند برای Dota 2 در Las Vegas . و در آخر موفق شدند در Major بعدی جایی پیدا کرده و جای خود را در Chongqing Major و در ESL One Katowice 2019 از دست دادند .

لیست بازیکنان جدید تیم J.Storm :

۱ – David “Moo” Hull
۲ – Jonathan “Bryle” De Guia
۳ – Lee “FoREv” Sang-don
۴ – Clinton “Fear” Loomis
۵ – Park “March” Tae-won
۶ – Jimmy “Demon” Ho ( مربی )

  • دسامبر 28, 2018
  • sajjadms
تگ ها :0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x