ترد کردن آیتم برای کسانی که استیم گارد موبایل ندارند ، ارور ممانعت از ترد به مدت ۷روز

(تصویر۱)

حتما برای شما هم پیش آمده که میخواهید برای دوستان خود که استیم گارد موبایل ندارند آیتمی ترد کنید ولی هنگامی که تردلینک دوست خود را در مرورگر وارد میکنید با اروری مواجه میشوید که میگوید:شما به دلیل اینکه از سیستم جدیدی وارد شده اید اجازه ترد کردن تا ۷ روز از این سیستم را ندارید

برای رفع این مشکل و شکستن این قفل  شما باید طبق تصویر ابتدا تردلینک فرد مورد نظر را کپی کرده  سپس بر روی شرت کات برنامه استیم خود در دسکتاپ کلیک راست کرده. در روبه روی بخش target آدرس استیم شما را نوشته بدون اینکه آن را پاک کنید در آخر آن آدرس یک فاصله یا space بگذارید و سپس عبارت  console-  را تایپ کنید و ok را بزنید.

(تصویر ۲)

حال استیم را باز کنید و در آخر تب های بالا گزینه ای جدید به نام console ظاهر میشود بر روی آن کلیک کنید و در پایین صفحه کادری را مشاهده میکنید

(تصویر۳)

 

و در آن ابتدا عبارت open را تایپ کرده و یک فاصله یا space قرار دهید و سپس تردلینک دوستتان را وارد کنید . حال دو اتفاق رخ میدهد:

(تصویر۴)

 

۱)اگر در همان صفحه اینونتوری دوستتان را باز کرد که به راحتی میتوانید ترد خود را انجام دهید

 

۲)ولی اگر اروری را مشاهده کردید هرگز نترسید همان تردلینک را دوباره در مرورگر خود (ترجیها chrome ) وارد کنید و این بار دیگر با اروری مواجه نخواهید شد و به راحتی میتوانید ترد خود را انجام دهید.

  • دسامبر 23, 2018
  • Fazel.v0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x