معرفی بازی freefir و چگونه الماس بگیریم؟؟

سلام به شما دوستان گرامی

من امروز می خواهم که frifire  را به شما دوستان تازه کار معرفی کنم،

بازی فریفاسر یک بازی اکشن بقاست، داستان بازی از این قرارست که شما در یه سرزمین هستید و هدف شما زنده ماندن است پس باید بکشید تا زنده بمانید در خانه های جزیره تعدادی اسلحه و جلیسقه و.. وجود دارد.

بریم واسه ی معرفی بعضی از اسلحه های بازی،

۱ایوجی، این تفنگ تازه در بازی آمده و نقش خوبی هم دارد خیلی کم باب نیست و می توان از آن استفاده کرد این اسلحه خود کار یک دوربین متوسط در خود دارد.

۲٫کلاش این کیف یا(AK)این اسلحه با تجهیزات خودش مانند قنداقه، خفه کن و دوربین، با این وسایل اسلحه ی خوبی می شود ولی بدون آن ها چندان قوی نیست

۳پلاسما، این تفنگ گلوله های برقی پرتاپ می کند و خشاب نمی خواهم یا گلوله چون این تفنگ با برق و اگر خواستید گلوله پر بشه بایرچد چند ثانیه ی صبر کنید تا تفنگ سرد شود، بهتون توصیه می کنم که در بازی به هیج وج این تفنگ را نگیرید خوبی این تفنگ تنها این است که اگر زامبی حمله کند گلوله نمی خواد.

چگونه در frifire الماس بگیریم

خوب دوستان شما وقتی رو Start کلیک کنید ۲۰ ثانیه باید صبر کنید تا وارد جزیره بشود تو این مو قهوه شما یا بعضی از افراد جای های خاصی در بازی می گذارند شما باید سریع وارد او جایزه شوید و روی کادو کلیک کنید،مواظب باشد که سریع آن جایز را بگیرید و گرفته بعد چند ثانیه دیگر نمی تواند جایز بگیر

موفق باشد.

gamonster.com

  • سپتامبر 1, 2020
تگ ها :1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x