همه چیز درباره درمان زامبی ویلیجر در ماینکرفت

زامبی ویلیجر ها همه ی خصوصیات زامبی ها رو دارند ولی با یک تفاوت که می تونیم اونهارو درمان کنیم تا توی خرید و فروش ها به ما تخفیف خوبی بدند.

Plains Zombie Villager Base.png

پیدا کردن زامبی ویلیجر

تنها ۵% احتمال دارد که یه زامبی ویلیجر اسپوان شود و تنها ۵% احتمال داره تا زامبی ویلیجر اسپوان شده بچه زامبی وییجر باشه (تغریبا غیر ممکنه)ولی برای داشتن زامبی ویلیجر راه های دیگه ای هم داریم .

زمانی که یک زامبی به یه ویلیجر دمیج وارد کنه و اونو بکشه توی حالت ایزی ۰% روی حالت نرمال ۵۰% و روی حالت هارد ۱۰۰& احتمال داره که ویلیجر تبدی به زامبی وییجر بشه .

درمان زامبی ویلیجر

برای درمان زامبی وییجر به پوشن/معجون Potion of Weakness نیاز داریم برای ساخت این معجون باید بطری آب رو با چشم عنکبوت تخمیر شده(Fermented Spider Eye) توی براوینگ استند قرار بدیم تا به ما معجون صعف رو بده بعد باید این معجون رو با گان پودر دوباره داخل براوینگ استند قرار بدیم تا قابل پرتاب بشه .(برای اطلاعات بیشتر می تونید این مطلب رو بخونید) و همچنین غیر از این معجون به یک سیب طلایی هم نیاز داریم .

برای درمان باید اول معجون رو به سمت زامبی پرت کنیم و سپس نزدیک زامبی بشیم و سیب طلایی رو بدیم تا بخوره .

حالا باید صبر کنیم تا زامبی درمان بشه (ممکن کمی طول بکشه دقیق زمان درمان شدنشو نمی دونم ولی کاری که می تونید انجام بدید اینه که یجایی محصور (زندانی) کنید تا زمانی که درمان شد توسط ماب دیگه ای کشته نشه و همچنین بهتره اطرافش رو روشن کنیم تا مابی نزدیکش اسپوان نشه )

  • جولای 21, 20204 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
FireBloom
FireBloom
1 year ago

عالی بود

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x