همه چیز در مورد اسلایم در ماینکرفت

اسلایم یک ماب مکعبی هاستایل/بی رحم هست که با پرش جا به جا می شود (مانند فنر) .اسلایم ها معمولا در بایوم سومپ (باتلاق) پیدا میشن .

Slime JE3 BE2.png

مکان های اسلایم خیز

اسلایم ها زیر ارتفاع ۴۰ در اورولد در مکان خاصی به نام اسلایم چانک بدون در نظر گرفتن نور اسپوان می شن .(به مکانی که زیر ارتفاع ۴۰ باشه و اسلایم درون آن اسپوان شود اسلایم چنک می گویند که تنها ۱۰%چانک ها می تونند اسلایم چانک باشند .(هر ۱۰ چانک یک چانک اسلایم چانک است)) و همچنین توی بایوم باتلاق یا سومپ بین ارتفاع ۵ تا ۷۰ اسپوان می شن .

اگر بازیکنی تا فاصله ۲۴ بلاکی باشه اسلایم ها اسپوان نمی شن و زمانی که بازیکن ۳۲ بلاک از اسلایم دور باشه ممکنه که دی اسپوان بشه و در صورتی که تو فاسله ۱۲۰ بلاکی اسلایم هیچ پلیری نباشه اسلایم در جا دی اسپوان می شود . همچنین اسلایم ها معمولا در زمانی که ماه کامل باشه اسپوان میشن و هر گز زمانی که ماه در شب موجود نباشد اسپوان نمی شن .

دراپ ها

هر اسلایم کوچک بین صفر تا دو عدد اسلایم بال دراپ می کند و همچنین یک عدد xp هم دراپ می شود و در صورتی که لوتینگ ۳ داشته باشیم ممکنه بین ۰تا۵ عدد اسلایم بال دراپ شود .

رفتار

اسلایم ها برخلاف بعضی از ماب ها در صورتی که پلیری نبینند هم به حرکت خودشون ادامه می دن (جستجو می کنند تا پلیر رو پیدا کنند)  اسلایم ها با توجه به اندازه ای که دارند قدرت دمیج و جون و فاصله پرش متفاوتی دارند .

همچنین اسلایم های کوچک نمی توانند مانع خواب شوند. زمانی که یک اسلایم می میرد اگر اسلایم کوچک نباشد بین ۲تا۴ تا اسلایم با اندازه نصف اسلایم قبلی اسپوان می شوند. اسلایم ها با سرعتی دو برابر نسبت به بقیه ماب ها حمله می کنند (دو حمله در ثانیه)

  • جولای 21, 20201.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x