همه چیز در مورد اندر من

خب قطعا اگه یکم در مورد ماینکرفت خونده باشید متوجه میشد که اندر من سمبل ترس توی بازی ماینکرفته ولی چرا ؟

خب قطعا همه از موجودی که خیلی سریعه و هنگامی که بخواهیم دمیجش کنیم به جای دیگه ای تلپورت شه و دوباره با صدایی ترسناک بیاد سمتت ترسناک و هیجان انگیزه مخصوصا وقتی که هر بار که بهت ضربه بزنه ۵۰% از جونت کم بشه !

اندر من موجودی با قد بلند (۳بلاک)سیاه هست و خیلی خیلی خجالتی هست در صورتی که اگه چشماش رو نگاه کنی اعصبی میشه و بهتون حمله می کنه .

برای خلاص شدن از دست اندر من وقتی که نمی خواید بیاد سراغتون و از این می ترسید که یه نگاه اشتباهی به چشم های اندر من بکنید می تونید یه پام کین /کدو رو با قیچی برش بدید و روی سرتون بزارید حالا هرچقدر که می خوهید می تونید تو چشم های اندر من نگاه نکی .

Enderman – Official Minecraft WikiEnderman Screaming BE.png

مناطق اندر من خیز

اندر من ها همه جا اسپاون میشن ولی اگر دنبال کلی اندر من می گردید توی سه جا می تونید کلی اندر من پیدا کنید .

بایوم جنگل های دونه جهنمی ابی 

اندر دراگون (پرتالی که از اونجا میشه به اندر رفت)

اند 

چجوری اندر من بکشیم

با توجه به اینکه زمانی که ما یک اندر من رو بکشیم بهمون ایتم با ارزش اندر پیرل میده و این ایتم برای ساختن اندر چست و پیدا کردن اندر پرتال لازمه قطعا ما باید بتونیم تعداد زیادی اندر من بکشیم .

برای کشتن اندر من بهتره نقطه ضعفشو بدونید اینکه اندر من بخاطر اینکه ۳ بلاک قد داره نمی تونه توی مناطقی که ۲ بلاک ارتفاعع داره بیاد پس اگر جایی درست کنید که دو بلاک ارتفاع داشته باشه و جلوی اون باز باشه می تونید شما توی اونقسمت ۲ بلاکی پناه بگیرید و از اونجا اندر منو بکشید .

همچنین اندر من ها توی آب اسیب می بینند و برای کشتنشون می تونید توی آب برید اندر من نمی تونه وارد اب بشه و شما می تونی از دور دمیجش کنید .

راه دیگه اینه که چهار یا پنج بلاک بالاتر از سطح زمین برید قطعا تا وقتی دستش بهت نرسه نمی تونه دمیجت کنه .

 

 

 

  • جولای 6, 2020
  • mbrad5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x