همه چیز در مورد بیکن در ماینکرفت

بیکن ایتمی هست که ب درست کردن جایی مخصوص برای اون در صورتی که نزدیک بیکن باشید به شما افکت های مفیدی بدهد . و حالا چجوری بیکن رو کرفت کنیم ؟

برای کرفت بیکن نیاز داریم به ایتمی به نامNether Star تنها در صورتی می تونیم این ایتم رو بدست بیاریم که ویدر رو بکشیم (توی این مطلب در مورد اینکه چجوری ویدر رو اسپوان کنیم و بکشیم گفته شده )

افکت های بیکن

بیکن تو حالت معمولی به شما افکت Regenerates رو میده که جون شما رو پر می کنه .

و برای اصافه کردن یک افکت دیگه (فقط دو افکت می تونید داشته باشید که تو هیچ حالتی نمی تونید Regenerates رو غیر فعال کنید) باید از آهن/طلا/امرالد/دایموند/ندرایت استفاده کنید و هیچ فرقی هم نداره که از بی ارزش ترینشون که امرالد هست استفاده کنید یا از ندرایت . (با گزاشتن ایتم در جای مخصوص و انتخاب افکت مورد نظر)

Speed :

افکت اسپید که سرعت شما رو بیشتر می کند

Haste :

سرعت ماین کردن و حمله رو بیشتر می کنه

Resistance :

همه ی خصارت های وارد شده رو کمتر می کنه

Jump Boost :

قدرت پرش رو بیشتر می کند

Strength

قدرت صربه شما رو بیشتر می کنه (دمیج بیشتری به ماب ها وارد میشه)

 

لول های بیکن

اولین لول بیکن سطحی ۳در۳ هست که با استفاده از اون می تونید افکت های مخصوص بیکن رو تا فاصله ۲۰ بلاکی بدست بیارید و زمان هر افکت ۱۱ ثانیه است و هر بار که با فاصله ۲۰ بلاکی بیکن باشید افکت دوباره تمدید میشه .
لول دوم بیکن که باید یه سطح ۵در۵ درست کنید و یه سطح ۳در۳ روی اون و بعد بیکن رو قرار بدید تا با فاصله ۳۰ بلاکی به مدت ۱۳ ثانیه افکت ها رو بدست بیارید
لول سوم بیکن باید یک سطح ۷در۷ درست کنید و بعد یک سطح ۵در۵ روی ان و سپس سطح۳در۳ رو درست کنید تا لول سوم بیکن رو بدست بیارید تا به مدت ۱۵ ثانیه و فصله ۴۰ بلاکی افکت ها رو دریافت کنید .
لول اخر باید یک سطح ۹در۹ و سپس یک سطح ۷در۷ و بعد یک سطح۵در۵ و در اخر یک سطح ۳در۳ درست کنید تا به مدت ۱۶ ثانیه و فاصله ۵۰ بلاکی افکت ها رو دریافت بکنید .
*برای ساختن بیکن حتما باید از ایرون بلاک یا دایموند بلاک یا امرالد بلاک یا گلد بلاک و یا ندرایت بلاک استفاده بکنید .
The beacon base can be made of the different mineral blocks combined.

بیکن چند تایی

با داشتن چند بیکن کنار هم می تونید همه افکت ها رو داشته باشید و حتی لول افکت هاتون رو بیشتر کنید (تنها افکت قدرت/قدرت پرش/اسیب کمتر قابل ارتقا لول هستند)
برای داشتن بیکن شیش تایی باید اول سطح ۱۱در ۱۰ و بعد ۹در۸ و بعد ۷در۶ و در اخر ۵در ۴ بلاک ها رو بزارید تا بتونید شیش بیکن روی اون قرار بدید .
  • جولای 21, 20202.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x