واکنش منتقدین به بازی Days Gone

PLAYSTATION LIFE STILE

۹۰/۱۰۰

دیزگان ، همه ویژگی های خود را به گونه ای منحصر به فرد در کنار یکدیگر قرار می دهد، هر چه بیشتر آن را بازی  کردم، بیشتر  از دنیای پویا و موتورسیکلت به یادمادنی دیکن لذت می برم.

GAME REVOLUTION

۸۰/۱۰۰

دیزگان ، بدون ک یکی از بهترین بازی های زامبی محور چند سال اخیر است، شاید نتواند بهترین باشد اما با ویژگی های سرگرم کننده خود، نوع جدیدی از این سبک را به گیمر ها ارائه می دهد.

HARDCORE GAMER

۸۰/۱۰۰

بازی طیف وسیعی از احساسات را در بر می گیرد، زمانی که سفر خود در طول روز انجام می دهید، حس آرامش بی نظیری از طبیعتی بکر به شما می رسدو به همان اندازه در طول شب مضطرب خواهید بود.

IGN

۶۵/۱۰۰

دیزگان بازی خوبی است، زمانی که خود را دست خالی مقابله دسته عظیمی از زامبی ها می بینید و مجبور به بقا هستید، ولی زمانی که با ماموریت های تکراری و گیج کننده و داستان مبهم همراه می شود، اوضاع متفاوت می شود!

CG MAGAZINE

۶۵/۱۰۰

دیزگان، پتانسیل بالایی در تبدیل شدن به یک جهان باز فوق العاده را داشت اما با گان پلی ضعیف و مشکلات ریز و درشت تکنیکی به پایین کشیده شده است.

TWINFINITE

۶۰/۱۰۰

به عنوان اولین بازی یک استودیو  تازه کار دیزگان قابل ستایش است اما دنیای آن مقداری تو خالی به نظر می رشد و کار جالبی نمی توان در آن انجام داد.

GAME SPOT

۵۰/۱۰۰

کار های زیادی در دیزگان انجام دادم ،دسته های فریکر ها را سوزانده ام، اردوگاه ها را پاکسازی کرده ام،موتور سیکلت را ارتقا داده ام ، داستان  بازی را دنبال کردم که ظاهرا پایانی جذاب قابل قبول و تاثیرگذار داشت، اما در پایان همه این ها ، فقط پسماندگیرم آمد!

  • ژوئن 2, 2019
  • AbolfazlNoormohammadi0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x