پسوند آیتم های Dota 2

قطعا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که آیتم هایی را با پسوند هایی مختلف دیده باشید که قیمت های متفاوتی هم با اصل آیتم و دیگر پسوندها از همان آیتم را دارند.

در ادامه این مطلب به معرفی پسوند های رایج می پردازیم…

توجه داشته باشید که همه این پسوند ها همان کیفیت (Quality) آیتم حساب می شوند و هیچگونه تاثیری در بازی ندارند.

Standard:

این حالت، حالت معمولی یا همان استاندارد آیتم ها است و آیتم های بدون پسوند را شامل می شود.

Inscribed:

آیتم هایی که دارای این پسوند هستند دارای Inscribed Gem هستند. این نوع Gem ها برای ثبت انواع خاصی از آمار در بازی هستند که در قسمت توضیحات (Description) آیتم نمایش داده می شود. آیتم هایی که دارای این پسوند هستند قیمت نزدیکی به آیتم های Standard دارند.

تصویری از Inscribed Gem:

Autographed:

آیتم هایی که دارای این پسوند هستند دارای یک Autograph Rune هستند که شامل امضاهای دیجیتال از بازیکنان حرفه ای (Professional) است و در قسمت توضیحات (Description) آیتم نمایش داده می شود. با توجه به نوع امضا تا حدی قیمت آیتم افزایش پیدا می کند.

تصویری از Autograph Rune:

Corrupted:

آیتم هایی که دارای این پسوند هستند دارای Foulfell Shard هستند که این نوع Gem تعداد شیطان های زندانی شده را شمارش و ثبت می کند. قیمت این نوع Gem حدود ۲ و نیم تا ۳ دلار است و قیمت آیتم به همین نسبت افزایش می یابد. وقتی که آیتم دارای این پسوند فعال است و شما یکی از این هیرو ها را می کشید شمارنده افزایش پیدا می کند:

Abaddon – Doom – Lion – Queen of Pain – Shadow Demon – Shadow Fiend – Terrorblade – Undying – Wraith king

تصویری از Foulfell Shard:

Genuine:

این پسوند به صورت پیش فرض روی برخی از آیتم ها موجود است. این آیتم ها اغلب در کنار خرید واقعی از Dota 2 اعطا می شوند و کد هگزادسیمال رنگ رای این نوع از آیتم ها #۴D7455 است. آیتم هایی که شامل این پسوند هستند قیمتی نزدیک به قیمت اصلی آیتم دارند.

Infused:

آیتم هایی هستند که با استفاده از Infusers ارتقا پیدا کرده اند و  Effect جدید دارند. Infusers طی Majors Events فروخته می شوند. این گونه آیتم ها با توجه به ارزش Infusers و استایل باز شده توسط آنها قیمت های متفاوت دارند و از اصل آیتم گران تر هستند.

تصویری از یکی از Infusers:

Unusual:

این پسوند فقط می تواند روی Courior ها قرار بگیرد و دارای شانس ۱ تا ۲ درصد هنگام باز کردن گنجینه (Treasure) هایی خاص هستند و از این طریق به دست می آیند. اینگونه Courior ها ممکن است دارای Effect های متفاوتی باشند که بستگی به نوع Ethernal Gem درون آنها دارد. این Effect ها می توانند رنگ های متفاوتی توسط Prismatic Gem داشته باشند. رنگ Effect همچین Courior هایی را می توان با قرار دادن یک Prismatic Gem جدید تغییر داد. Ethernal Gems و Prismatic Gems را می توان با استفاده از Master Artificer’s Hammer استخراج کرد اما استفاده از Master Artificer’s Hammer باعث نابودی آیتم می شود.

تصویری از Ethernal Gems:

تصویری از Prismatic Gems:

تصویری از Master Artificer’s Hammer:

  • دسامبر 24, 2018
  • مرتضی0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x