چگونه در پابجی موبایل سریع رنک اپ کنیم

به نام خدا
سلام دوستان عزیز پویا هستم در این مطلب به شما آموزش میدم چطور رنک خود را در پابجی موبایل سریع بالا ببرید.
۱ مدت زمان زنده ماندن:مدت زمان زنده ماندن مهمترین بخش در پابجی موبایل است چون اگر مدت زمان کمی زنده باشید و مثلا اولین نفر بمیرین تقریبا ۳۰ ۴۰ تا از رنک شما کم میشه ولی اگر مدت زمان زیادی زنده مونده باشین به رنک شما تقریبا ۲۰ تا اضافه می شود اگر رنک آپ هستید و نمی خواهید رنک شما کم شود سعی کنید به مکان هایی که تعداد انمی ها در آنجا کم است بروید.
۲:تعداد کیل ها:یکی از مهم ترین بخش های رنک اپ است چون اگر کیل نداشته باشید کیدی شما پایین می اید و اگر با اینکه وین بگیرید ولی تعداد کیل های شما کم باشد تقریبا ۲۶ یا ۳۰ به رنک شما اضافه میشود پس با کشتن بات یا انمی تعداد کیل هایتان را زیاد کنید.
۳:هیل کردن:یکی از بخش های رنک اپ است هر چقدر خودتون رو هیل کنید مثلا با بندیج یا فرست اید کیت یا مدکیت مقدار هیلینگ شما بیشتر میشود و مقداری به رنک شما اضافه میکند سعی کنید در داخل رون ۱ ۲ ۳ بمانید و دمیج بخورید و قرص و نوشابه بخورید و یا از بندیج استفاده کنید یادتون باشه که کل قرص ها و بندیج و غیره… رو زیاد استفاده نکنید تا هنگامی که انمی به شما دمیج وارد کرد بتوان جون خود را زیاد کرد.
۴:ساپورت یا همون حمایت کردن از هم تیمی :یکی از بخش های مهم رنک اپ که در این بخش باید از هم تیمی خود حمایت کنید مثلا هم تیمی خود رو ریوایو کنید یا اونو کاور کنید و غیره
امیدوارم که از این مطلب خوشتون اومده باشه و به دردتون بخوره تا مطالبی دیگر خدانگهدار.

  • اکتبر 14, 20203 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x