Camp Stack

چگونه استک کنیم ؟

خب اول از همه بگیم استک چیست و کاربردش چیه ؟

استک یعنی یک کاری کنیم که کریپ ها از محوطشون ( با نگه داشتن ALT میبینید) بیرون بروند . و تا قبل از X:00 بر نگردند تا کریپ های جدید وجود بیایند .

معنی استک :

استک به معنی پشته و زیاد کردن است . اما استک در دوتا بر خلاف افکار کار بسیار راحتی هستش که در این متن با آن آشنا میشید .البته استک کردن کار ویژه ساپورت هستش که برای rank up & mmr  و وین کردن گیم تاثیر دارد . یعنی با استک کردن carry  شما با زمان کمتری فارم بیشتری را انجام میدهد .  که البته درصدی از این پول هم به شما میرسد . با اینکه ناچیز است اما برای support life  خوبه . و بهترین استک هم مال کریپ های anceint  ها هستش با پول زیادشون .

روش های استک :

استک کردن ۲ روش دارد . یکی با ضربه زدن به کریپ های کمپ و بیرون کشیدنشون . ( در ادامه درباره طرز کار توضیح میدم ) و دیگری هم با استفاده از لول هایی که که کریپ ها رو روی هوا ببرد . و یا بیرون بکشد . مثل torent  هیروی کونکا و یا earth spike  هیروی lion   و یا به بیرون لونه بکشونه .

  1. ضربه زدن : A . یکی از مهمترین نکات در ضربه زدن هیت (hit) به موقع به کریپ هستش . میشود گفت در تمام کمپ ها در ثانیه  x:54  بهترین موقعیت است که تیر اثابت کند . دقت کنید اثابت کند نه شروع حمله . B دومین نکته این است که باید کریپ ها رو به یک راه مشخص ببرید . در عکس زیر راه هایی که هیرو و کریپ باید بروند رو میبینید . البته عکس مال پچ های قدیم است و فقط قصد نشان دادن راه را دارم .C . نکته بعدی هم که باید در استک دقت کنید  که هیچ موجودی نباید از وسط راه رد بشود . که کریپ ها مشغول زدنش بشوند و زودتر از X:00 برگردند .
  2. استفاده از لول ها :  این روش از قبلی میشود گفت که خیلی سختتر است . چون نیاز به زمانبندی و رفلکس بالا دارد . ولی در معمول از لول هایی که کریپ رو بالا ببرد و یا از لونش بکشد بیرون استفاده میشود . بهترین و محبوبترین TORENT  کونکا هستش که باید حدود X:57 بکارید یا کمی دیر و زود که دستتون میاد . تا در ثانیه صفر کریپ ها بالا بروند .
  • ژوئن 17, 2020
  • amir0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x