Dendi Mosahebe#

⚡️مصاحبه دندی درباره پچ، هیروها⚡️

قسمت اول
#مقاله
#مصاحبه
#Dendi??‍?

آیا شما از پچ به طور کلی لذت می برید؟?
من از پچ لذت می برم☺️ جز اینکه من روبروی PA + Magnus بازی کنم?، یا Magnus + هر هیروی دیگه??‍♂️

چرا فکر میکنی? اون الان خوبه؟?
اول فکر کردم که فقط به خاطر #PA بود. اما بعدش مردم شروع به بن و پیک او كردند.
من فکر می کنم او حتی قبل از این خوب بود?، اما مردم اونو بعد از اینکه با PA# یا هر هیروی دیگری که با آن دیگران را آزار دادن شناختنش? او می تونه در بسیاری از پوز ها استفاده بشه پوز ۴، یا حتی شاید پوز ۵٫ پوز ۳، پوز ۲، این هیرو بسیار انعطاف پذیره.?

چند سال پیش صحبت ?می کردیم، و #Void در متا بود. شما گفتید که ۱۰ بازی باهاش کردید ازش خسته شدید? و اونو کنار گذاشتید من حدس می زنم که دیگه چنین فکر نمی کنید؟?

آه آره، ذهنیتم را در رابطه با matchmaking# تغییر دادم?. اگر هیروی خفنی وجود داشته باشه، من اونو بازی می کنم و اونو امتحان می کنم??، و اونو بسیار بازی می کنم و سعی می کنم که تا حد ممکن کشفش کنم?. بنابراین من PA، Meepo، Broodmother، Visage، Huskar، تمام این هیرو ها در حال حاضر بازی میکنم?.
همچنین، می خواهم لیست? هیرو هام را افزایش بدهم. می خوام بازیکن بهتری باشم. این چیزی که من تو ذهنم تغییر دادم??.

و در مورد #Rubick
روبیک فوق العاده قوی? ، فوق العاده مریض!!? این هیرو رو دوست دارم?. مردم خیلی زیاد اونو تو این پچ پیک کردن?.
خب، شما باید قبل از اینکه روبیک را بردارید، #draft خودتونو متعادل کنید. جلوی بعضی از هیرو ها کار نمی کنه?. برای مثال PA + Magnus، من مطمئن نیستم که Rubick در برابر PA خوب باشه?. هیروی Rubik را ۱۰۰٪ می زنه.باید زمانی که او مناسبه انتخابش کنید??. چیز خوبی در مورد روبیک این که مردم نمیدانند که آیا اون ساپورت یا کرری؟? یکی دیگر از چیزهای خوبش #passive جدیدش است، زمانی که ضعیفه -#amplifies آن را غیرفعال می کند.من زورم میاد جلوی روبیک با مگنوس بازی کنم – RP من رو دزدید? و همه رو یک سال stun کرد.?
او دارای? win rate 40٪ است. او یک هیروی با مهارت بالاست?.شما نیاز به بازی کاملا عالی با آن دارید.شما نمی میرید☠️، اسکیل ها رو میگیرید و شما نیاز به درفت واقعا خوب و متعادل دارید Rubick mid به این معنی که شما کرری دیگری که physical damage بزنه ندارید?. شما tower damage بیشتری نیاز دارید? ،مبارزه تیمی بیشتر و غیره دارید- چیزهایی که شما معمولا برای میدلین انتخاب می کنید.اگر شما آن را با هر هیروی میدی مقایسه کنید?، نمیشه اون رو به گروهی اضافه کرد. شما میدونید که زئوس هیچ tower damage نمیزنه، اما زئوس magic damage دیوانه واری میزنه کارش شبیه زئوسه.

تغییرات مورد علاقه شما چیست؟ آیا نقشه ?جدید را دوست دارید؟
من نقشه جدید رو دوست دارم? این بسیار قابل فهم که ۴ منطقه وجود دارد که می توانید کنترل کنید.
برخی از نقاط وارد های زیرکانه وجود دارد? اما مردم هنوز آنها را پیدا نکرده اند?. هنوز نقشه جدید را جستجو می کنند??.

  • دسامبر 28, 2018
  • reza
تگ ها :0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x