KualaLumpur: Major Surprises

همراه با تایید شدن Patch 7.20 بعد از شروع مسابقات Kuala Lumpur و طبقه بندی Pick و Ban های برای مسابقات اخیر ، تصمیم بر آن شد که بر روی کل Meta نگاهی نیندازیم و فقط بر روی Meta های سوپرایز کننده در مسابقات دقت کنیم .

این سوپرایز های یک خداحافظی عالی به Patch 7.19 بودند و شایدم بیش این Patch را مقدم دانستیم ولی با همین حال هم ما را با تعداد زیادی از گیم های عالی ، TI لذت بخش و Meta های مختلف ، همراهی کرد .

LGD.FY CHAOS KNIGHT

تیم PSG.LGD واقعا PIck ساده Terrorblade را با استفاده از Shadow Demon برای Player این تیم Chalice و بستن آیتم Aghanim برای Support آنها “Chaos Knight” تشدید کرد . چیزی که مطمئن شده بود از آن ، دیدن تعداد زیادی Terrorblade بود که همه چیز را به سادگی از بین می بردند .
ایده ی Support شدن هیرو Chaos Knight برای مدتی جز Meta بود و خوده f-god کسی بود که این را الهام بخشید و چندین گیم را هم از بین برد . داشتن Stun و Armor Reduction و توانایی جا به جا کردن ، همه نشانی این بود که Chaos Knight می تواند چیزی بیشتر از یک Support قوی در لاین باشد و بعلاوه می تواند یک Roamer عالی باشد و در آخر گیم هم Carry کند .
بستن آیتم Urn Of Shadow مشکل Mana در اول گیم را حل می کند و کمک می کند که Chaos Knight بیشتر بر روی نقشه بماند و بیشتر بر روی دشمنان فشار بگذارد . برای بازیکن تیم LFG هم ، این اولین آیتمی بود قبل از اینکه مستقیم برود برای Aghanim .

Virtus Pro Solo Drow Ranger

این تیم برای انتخاب های برخلاف بقیه تیم ها شناخته شده اند ، ولی در کل طرز بازی کردن آنها یکسان است . بازیکن VP.9Pasha برای بقیه فضا را ایجاد کرده درحالیکه No[o]ne یا Ramzes گیم را Carry می کند ولی در مقابل تیم Fnatic آنها برای سلاح مخفی خودشان را Drow Ranger بصورت Solo را نشان دادند .
در مدت زمان Patch 7.19 این تیم ۵ بازی با Drow Ranger داشتند که یکباز توسط Ramzes و بار دیگر توسط ۹Pasha و دوبار هم توسط fn بازی شد و همه آنها را بردند .
تنها توضیح منطقی برای این متود Drow Ranger انتخاب Brewmaster برای ۹Pasha بود . این بازیکن یکی از بهترین با این هیرو بوده و است و در کل مدت گیم توانست خیلی خود را ثابت کند حتی با داشتن Position ساپورت . پی اینکه یک Drow Ranger ساپورت است شما را گول نزد – این ایده هنوز ارزش نظریه پردازی دارد ولی زیاد بر روی آن نمی شود حساب کرد .

Gambit Core Dazzle

یکی دیگر از حرکات سوال بر انگیز ، بازی کردن Dazzle به عنوان Core است . در ۲۰ دقیقه ی اول گیم عالی است و در یک بازی توانست مقابل Templar Assassin ببرد ولی با گذشت گیم دگر اثر خود را از دست داده و ضعیف می شود . لول Poison Touch ( لول ۱ این هیرو ) در ۱V1 یا ۲V1 خیلی عالی بوده ولی وقتی که Team Fight ها اتفاق افتاده و گیم طولانی تر می شود خیلی بی فایده می شود .

به همین علت ما بیشتر Dazzle ها را می بینیم که فقط یک بار این لول را میگیرند و دیگر کل تمرکز خود را بر روی لول های دیگر می گذارند . ولی Core Dazzle نمی تواند همچین کاری کند زیرا نیاز دارد که به حالت Dps مانده و تلاش خود را بکند هرچند که آن هم نمی تواند کافی باشد .

  • دسامبر 28, 2018
  • sajjadms0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x